Ani léky, ani jídlo, ani změna životního stylu. Nic z toho nebude mít na vaše tělo tak blahodárný vliv, jako jeden unikátní cvik. Stačí držet prsty na rukou ve správní poloze a budete překvapeni, co to s vámi udělá. -
Menu

Ani léky, ani jídlo, ani změna životního stylu. Nic z toho nebude mít na vaše tělo tak blahodárný vliv, jako jeden unikátní cvik. Stačí držet prsty na rukou ve správní poloze a budete překvapeni, co to s vámi udělá.

Chcete být zdraví? Na internetu najdete celou řadu různých „zaručených“ receptů, jak na to. Mohou se týkat jídla, životního stylu, mohou být spojeny s léky nebo doplňky stravy. Ani jedno ale není tak prospěšné, jako jedno známé cvičení. Je jím jóga. Mnoho lidí si ji spojuje především s lidskou psychikou a také s posílením těla. Pravdou však je, že jóga má mnohem větší přesah. A to do řady oblastí lidského zdraví. Zjistěte o ní více.

Jóga není nijak náročná

Mnoho lidí si myslí, že jóga je cvičení, které je komplikované a také náročné. Tak tomu ale není, jelikož některé pozice zvládne skutečně každý. A to kdekoliv. Třeba u stolu v práci, nebo i u vás doma v křesle. Že to není možné? Opak je pravdou. Možné to je a je to také celkem reálná a běžná věc. Pokud máme být konkrétní, tak musíme říci, že stačí držet prsty ve správné poloze. I to je typ jógy. Na první pohled jednoduchá věc, která vás brzy přesvědčí o tom, že funguje.

Jedná se o 5 jednoduchých cviků

Stále se vám nezdá, že byste jógu mohli cvičit pouze s využitím prstů u rukou? Je tomu opravdu tak. Podívejte se proto na ukázku jednotlivých 5 cviků. Podívejte se na fotografie a napodobte polohu jednotlivých prstů. Jak můžete vidět, není to nic těžkého. První trojice je spojena jenom se změnou toho, které prsty budou natažené a které budou skrčené.

Ani cvik čtvrtý není nijak komplikovaný, jelikož jde o gesto, které velmi dobře znáte. Ukazuje, že vše je v pořádku. A právě toto gesto má určitý vliv i na to, že vaše tělo se díky němu pozitivně změní. Zkuste a uvidíte.

I poslední cvik je velmi jednoduchý a vlastně vychází z předchozího. Jenom lehce upravíte polohu palce a ukazováku. Ty se již nebudou dotýkat polštářky prstů, ale naopak dojde k tomu, že je překřížíte. A je hotovo.

A jak jóga prstů pomáhá? Budete překvapeni

Podívejme se také na to, jak tento druh jógy pomáhá. Budete překvapeni tím, co vše dokáže. Aby se opravdu objevily pozitivní účinky, nezapomínejte především na pravidelnost daného cvičení. Tím chceme říci, že byste měli cvičit každý den několik minut. Pokud to splníte, buďte si jisti, že se objeví řada změn. A kde je pozorovat?

Mozek

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2

Líbil se vám článek?

Tisk
CVIČENÍ

Pět typů tuku na břiše, takto se každého z nich…

Tuk na břiše, tedy velké břicho není nic, na co by byla žena hrdá. Také vás trápí tato partie a…
CVIČENÍ

Chcete zhubnout 5kg za pár dnů? Vše, co potřebujete, je…

Kdo sní o dokonalé postavě, musí nejenom upravit jídelníček, ale měl by také začít cvičit. Řada lidí z toho má obavy,…
CVIČENÍ

Masáž chodidel není jenom oblíbená relaxační procedura, kterou tolik milujeme.…

Masáž chodidel je procedura kterou nejenom každý zná, ale také ji každý doslova miluje. Je skvělou volbou ve chvíli kdy…
CVIČENÍ

Dokonale štíhlé nohy můžete mít i vy! Až zjistíte, že…

Co souvisí s krásou? Rozhodně je to i štíhlá, na první pohled dokonalá postava. Na lidském těle je hned několik míst,…
CVIČENÍ

Tento ruský lékař způsobil revoluci v medicíně. Celý život se…

Tento špičkový ruský lékař se celý život věnoval problémům s páteří a také různým druhům rehabilitace. Během své práce zjistil mnoho…
CVIČENÍ

Zapomeňte na posilovny a kolektivní cvičení. Zlepšit svou kondici a…

Štíhlí bychom chtěli být všichni – ale se cvičením je občas problém. Pokud patříte mezi ty, kterým se nechce oblékat…