Astrologové identifikovali 5 znamení zvěrokruhu, které mají silného anděla strážného: Patříte mezi ně?

Strážní andělé jsou přítomni u jednotlivců celý život a dohlíží zejména na to, aby zajistili úspěch člověka v profesním životě. Astrologové dlouhodobým pozorováním identifikovali 5 znamení, u nichž se štěstěna chová obzvlášť příznivě, a to jak při budování kariérního postupu, tak v souvislosti s přicházením příležitostí pro zlepšování životního standardu. Lidem narozeným v těchto znameních zvěrokruhu obvykle vycházejí riskantní rozhodnutí. A která znamení jsou tedy takto obdařena?

Znamení zvěrokruhu, u nichž se přítomnost strážného anděla projevuje

Strážného anděla má prakticky každý člověk, většina lidí o tom však neví nebo nevěří v jejich existenci. Víra ve strážného anděla má veliký význam v souvislosti s jejich mocí a schopnostmi, a především jejím prostřednictvím můžeme dosáhnout to, co v životě chceme, či po čem toužíme. Lidé narození v těchto znameních mají oproti ostatním ovšem dle astrologů určitý náskok, jelikož jejich strážní andělé působí na své chráněnce intenzivnější silou:

  • Beran
  • Blíženci
  • Lev
  • Panna
  • Střelec

Jak strážní andělé působí na tato znamení

U jmenovaných znamení se mají projevy přítomnosti strážných andělů lehce odlišný charakter. Pojďme se tedy podívat, v čem tkví síla strážného anděla a jak pomáhá v návaznosti na konkrétní vlastnosti typické pro daná znamení.

Čtěte také: 6 Tipů pro perfektní hollywoodský úsměv. Většinu věcí máte doma!

Beran (21.3.-20.4.)

Lidé narození ve znamení berana jsou obvykle impulzivní a velmi rádi riskují (přestože to často není právě vhodný přístup k rozhodování). Naštěstí pro ně je síla strážných andělů u tohoto znamení největší (v žebříčku jsou na první pozici). Jejich strážní andělé je chrání před velkými riziky a sami často nechápou, že se jim povedl z rizika vyváznout právě včas. Berani se také velmi dobře dostávají z konfliktních situací, vše zásluhou síly jejich strážných andělů a včasného varování před hrozícím nebezpečím.

Blíženci (22.5.-21.6.)

Charakteristickým pro lidi narozené ve znamení Blíženců jsou různorodé zájmy a velký rozptyl v povahových rysech. Někdy se zdá, jako by to byly dvě různé osoby. Blíženci jsou však také velmi přemýšlivý a mají široký záběr zájmů, což se výrazně projevuje především v jejich schopnostech vydělávat peníze. Protože ovšem veškeré negativní zkušenosti a potíže dost silně prožívají. K tomu, aby dosáhli úspěchu, musí ovšem věřit jak sami v sebe, tak ve své strážné anděly, kteří jim pomůžou správně se rozhodovat.

Lev (23.7.-22.8.)

Lvi jsou znamením velmi společenským. Lidé narozeni v tomto znamení jsou rádi v centru pozornosti a rádi se baví. Díky svým strážným andělům jsou navíc schopni se velmi rychle dostat z trapných nebo nebezpečných situací.

Panna (23.8.-22.9.)

Lidé narození ve znamení Panny jsou obvykle velmi systematičtí a inteligentní. S tímto znamením je ovšem spojena také silná intuice, kterou jim propůjčuje ochrana jejich strážných andělů. Panny mají většinou možnost vybrat si z několika možných řešení vzniklé ne příliš příjemné situace pro sebe to nejvhodnější a proměnit ho ve svůj prospěch. Proto jsou také výbornými lídry, kteří jsou schopní sestavit úspěšný pracovní tým, který si hravě poradí se všemi nástrahami.

Střelec (23.11.-21.12.)

Střelci jsou velmi racionální a pokud se dostanou do problémům vyřeší je i v případě, že navržené řešení jim samotným může ublížit. Lidé narození v tomto znamení jsou vždy optimističtí a nepropadají panice ani když se situace zdá být beznadějnou. Právě tento optimismus je projevem působení strážných andělů, kteří nad rozhodnutími Střelců drží ochrannou ruku. Schopnost překonávat překážky je tak u tohoto znamení zárukou úspěchu.