Baba Vanga, jasnovidka, která předpovídá rok 2021

Co se týká předpovědí budoucnosti je Baba Vanga uznávanou ženou ve svém oboru. Plno událostí už předpověděla, a to co předpověděla, se skutečně stalo. Baba Vanga oslepla jako teenager ve věku 12 let. Když oslepla, pocítila dar vidění blízké i vzdálené budoucnosti. Drtivá většina jejích předpovědí se splnila. Mezi takové patří například rozpuštění Sovětského svazu. Své vize interpretuje pomocí metafor. Podle ní nastane konec světa roku 5 079.

Jak je to s koncem existence Evropy

Stejně jako většina věštců má i Baba Vanga jasnou představu nejenom o konci světa, který je zmíněný výše, ale také o konci Evropy. Evropa bude ještě zhruba 3 000 let, než ji zničí pomalu probíhající přírodní katastrofy, které jsou předpovězeny již od roku 1966. Pro rok 2021 má vizi invaze muslin extrémistů, se kterou se bude muset Evropa vypořádat.

Bezprostřední předpovědi Baba Vangy

Baba Vanga také prozradil, že ti, co zničí Evropu, budou používat velké množství chemických zbraní. Předpověděla konec evropského kontinentu, ale nejen to, předpověděla také mnohé další události. Mezi ně patří také pokus o atentát na prezidenta Vladimira Putina, který podle ní přijde ze strany Ruska proti němu. není jedinou známou osobnosti, na kterou se Baba Vanga zaměřila, Její oko padlo také na bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa, který podle ní bude zraněn a ohluchne. Mohlo by se jednat o zranění hlavy. Svět bude trpět mnohými katastrofami, těmi malými i těmi velkými.

Čtěte také: Pracovní pes by měl být nedílnou součástí policejních složek. Proč?

Její vidiny nekončí jen na naší planetě Zemi, ale sáhly až do vesmírných záležitostí. Předpovídá, že nastanou revoluční změny u mužů, které obrátí život ve vesmíru vzhůru nohama. Vzdálené budoucnosti se týká i zjištění, jak přesně se objevil první život na naší planetě Zemi a nastane možnost komunikace s nejrůznějšími bytostmi z jiných světů. Je také známo, že právě tato žena předpověděla konec hladomoru, který nastane roku 2 028 i to, že se naše planeta stane roku 2 341 neobyvatelná.