Baba Vanga opět předpovídá. Co zažijeme v roce 2021?

Baba Vanga je jméno, které nám Čechům asi moc neříká. I přes to se ale jedná o významnou ženu, jejíž proroctví se opravdu plné. Jedná se o vědmu, které se doposud splnily všechny její předpovědi. Pokud tedy toužíte zjistit, čím si projdeme v roce 2021, čtěte dál. Tento článek odhaluje její proroctví pro současný rok. Co se bude dít?

Baba Vanga předpověděla, že Trump onemocní koronavirem

Že Trump onemocní koronavirovým onemocněním předpověděla již roku 1966. Tehdy řekla, že onemocní, netušili jsme, že se bude jednat právě o koronavirus. Mimo jiné předpověděla i boj Donalda Trumpa s koronavirem. Podle ní by po tomto boji mohl i ohluchnout. Podle Baby Vangy by měl trpět i mozkovými záněty a silnou nevolností.

Také se dostavilo vidění o konci Evropy i konci světa

Když oslepla, pocítila dar vidění blízké i vzdálené budoucnosti. Drtivá většina jejích předpovědí se splnila. Mezi takové patří například rozpuštění Sovětského svazu. Své vize interpretuje pomocí metafor. Podle ní nastane konec světa roku 5 079.

Čtěte také: Válečný veterán a jeho věrný pes spolu byli až do úplného konce

Stejně jako většina věštců má i Baba Vanga jasnou představu nejenom o konci světa, který je zmíněný výše, ale také o konci Evropy. Evropa bude ještě zhruba 3 000 let, než ji zničí pomalu probíhající přírodní katastrofy, které jsou předpovězeny již od roku 1966. Pro rok 2021 má dále vizi invaze extrémistů, se kterou se bude muset Evropa vypořádat.

Další bezprostřední předpovědi

Předpověděla také mnohé další události. Mezi ně patří pokus o atentát na prezidenta Vladimira Putina, který podle ní přijde ze strany Ruska proti němu. Její vidiny nekončí jen na naší planetě Zemi, ale sahají až do vesmírných záležitostí. Předpovídá, že nastanou revoluční změny u mužů, které obrátí život ve vesmíru vzhůru nohama. Vzdálené budoucnosti se týká i zjištění, jak přesně se objevil první život na naší planetě Zemi a nastane možnost komunikace s nejrůznějšími bytostmi z jiných světů. Právě tato žena předpověděla i konec hladomoru, který nastane roku 2 028 i to, že se naše planeta stane roku 2 341 neobyvatelná.