Kateřina Dostálová
20 ledna, 2023
, ,

Baba Vanga je slavná vědma, jejíž předpovědi a rady si lidé berou k srdci po mnoho let. Ve své době byla známá také jako léčitelka. Lidé za ní chodili s různými nemocemi a neduhy, se kterými jim pomáhala. Kromě toho ale měla také svůj recept na dlouhověkost. Její metodu přitom může snadno používat každý z nás a možná si díky tomu prodloužit svůj život.

https://www.pexels.com/

Rady pro dlouhověkost od baby Vangy

V první řadě Vanga radí, abyste se nepřejídali. Na trhu je více jídla, než potřebujeme. Neměli bychom ho ale konzumovat více, než potřebujeme. V létě choďte hodně naboso. Tím zůstanete spojení se zemí. Naučte se správně odpočívat. Den je ideální na práci, noc je určena pro spánek. Spánek 7-8 hodin denně je velmi zdravý a zaručeně prodlouží váš život.

Doporučuje také pravidelně pít bylinkový nebo bobulový čaj. V bylinkách je čistota a zdroj zdraví. Minimálně jednou týdně je dobré jíst pšenici namočenou v čisté vodě. S tím souvisí i konzumace žitného chleba. Podle baby Vangy má žito velký význam pro naše zdraví. Snižte množství tučného jídla na minimum. Právě tento typ jídla zkrátí váš život.

Další tipy, které prodlouží váš život

Mezi další tipy patří snížení podílu masitých pokrmů v jídelníčku. Maso je zdravé, ale pouze v mírném množství. Snažte se postupně zříkat masa a budete žít mnohem déle. Tato rada vás nepřekvapí: přestaňte kouřit. A začněte se mnohem více hýbat a tvrdě pracovat. Nečinnost je podle Vangy nemoc, která ničí tělo i duši. Tvrdá práce bude pro váš život velmi přínosná.

Neměli byste se také sprchovat velmi horkou vodou. Před spaním by se každý z nás měl důkladně umýt, aby ze sebe smyl negativní energii, která se na našem těle nahromadila přes den. Jestli chcete mít zdravé děti, měli byste je během léta nechat, ať si hrají podle svého. Nechte je hrát si ve vodě, běhat nebo toulat se po lese. Během zimy budou mnohem zdravější.

Zdroj: vijti.com

Sdílejte článek