David Hampl
30 prosince, 2019

Každá žena touží po tom být krásná, ale krása někdy dost stojí. Především v dnešní době umí být péče o pleť opravdu náročná. Naštěstí existují způsoby, díky kterým dokonale vyčistíte svou pleť a zároveň ušetříte spoustu peněz i času. Výběr správného nočního krému je velmi důležitý. Že všech produktů je to právě pleťový krém, který je zodpovědný za regeneraci a výživu pokožky.

Mléko a Aloe

Tento recept vám výrazně rozjasní kruhy pod očima a pomůže ochladit unavenou pokožku. Šťáva z Aloe má silný zvlhčující účinek a podobá se želé. Nejpříjemnější vlastností je absence mastného povlaku. Krém se snadno vstřebává, aniž by ucpával póry. Aminokyseliny obsažené v mléce pomáhají odlupovat odumřelé buňky pokožky. Krém lze použít i na oční víčka. K jeho přípravě budete potřebovat: 2 lžíce šťávy z Aloe, 1 lžíci olivového oleje a 2 lžíce sušeného mléka. Krém skladujte v lednici.

Pomeranč a jogurt

Kombinace tohoto krému se doporučuje všem, ale především lidem mladším 30 let. Obsahuje silné složky, které dokážou zatočit s nedokonalostmi pleti. Je to úžasný bojovník proti vráskám, takže pokud jimi trpíte, určitě ho vyzkoušejte. Brzy sami poznáte, jak účinný je. K jeho přípravě budete potřebovat: pomeranč, 1 lžíci kurkumy, 1 lžičku citronové šťávy a 100 g přírodního jogurtu. Kvůli přítomnosti kyseliny citronové nenechávejte krém na pleti přes noc a vždy používejte pouze přírodní jogurt.

Aloe a vejce

Tento domácí krém udržuje mladistvou pokožku a nedovoluje její vyblednutí. Stejně tak ji hluboce vyživuje. Jde také o velmi vhodný denní krém pro relaxování na verandě či trávníku. Dokonale chrání před poškozením vlivem ultrafialového záření. Pro jeho přípravu budete potřebovat: 1 vejce a půl avokáda.

V každém případě se jedná jen o doporučené způsoby. V žádném případě do nich nevkládejte veškerou důvěru. Každopádně jsou ověřené mnoha tisíci spokojených uživatelů.

Sdílejte článek