Babička poznala nemoc své vnučky

Babička se mazlila se svou vnučkou, když ji bylo divné, že něco cítí v oblasti žaludku. Okamžitě zareaguje a nakonec zjistí, že své vnučce zachránila život. Mavis je téměř sedmdesátiletá paní, která miluje svá vnoučata a nejradši by je pořád objímala. Byla velmi zoufalá, když zjistila, že má její vnučka na břiše obrovskou bouli.

Díky objímání přišla na nemoc své vnučky

Hope je její malá vnučka, a když ji byly pouze dva roky, našla ji praktická lékařka bulku v břiše poté, co ji objala její babička. Po převozu do nemocnice pak lékaři potvrdili obávanou diagnózu, protože ji našli Wilmsův nádor, což je typ rakoviny, který se vyskytuje především v ledvinách malých dětí. Hope tak přišla o pravou ledvinu a navíc musela podstoupit několikatýdenní chemoterapii.

https://www.onlinenytt.com/

Její matka byla šokovaná tím, že na to přišla její matka, a ještě takovým zvláštním způsobem. Popsala celou situaci tak, že vešla dveřmi a její matka ji řekla, že s malou Hope není něco v pořádku. Řekla, že to není dobře, ale ona sama si myslela, že bude všechno v pořádku. Babička malé Hope ale byla přesvědčená o tom, že by rodiče měli vzít dceru do nemocnice.

Čtěte také: Rodina migrantů odmítla dům k užívání, protože má málo ložnic. Co na to městská rada anglického města Luton?

Díky babičce je Hope zase zdravá

Její matka ještě babičce dostatečně nepoděkovala za záchranu dcery a vnučky. Kdyby babička při objímání nepoznala, že má Hope bulku, možná by už na tomto světě nebyla. K této situaci došlo již v roce 2005, a Hope musela každý rok jezdit do nemocnice na kontrolu, dokud nedosáhla osmnácti let věku.

https://www.onlinenytt.com/

Nyní je to žena, která je skoro dospělá a rozhodně by na ni nikdo nepoznal, že trpěla nějakou nemocí. Již dříve to byla normální puberťačka, která si umí užít život. Také ona denně děkuje své babičce, která miluje blízkost své rodiny a zachránila ji život. Takových příběhů je po světě mnoho, ale ne všechny skončí takto šťastně. Proto by si člověk měl života vážit.

Zdroj: onlinenytt.com