Babička právě dělala večeři, když uslyšela svou oblíbenou píseň: Váš den bude hezčí, když se podíváte na to, co se tehdy stalo!

Přesně na přelomu 80. a 90. let 20. století, která jsou známá množstvím skvělých hitů, vydal rapper Vanilla Ice energickou a dodnes známou a oblíbenou skladbu „Ice Ice Baby“. Skladba se stala doslova přes noc hitem a není divu, že získala People’s Choice Award, a to za nejoblíbenější novou píseň.

Rapper i jeho skladby mají mnoho fanoušků po celém světě, ale jeden z nich by vás asi překvapil. Jde o starší paní, která ve svém domě připravovala rodině oběd nebo večeři, když se ozvaly první tóny této skladby. A neuvěříte, co se stalo.

Tak trochu jiné vaření

Dala se okamžitě do tance a její zaujetí bylo tak nakažlivé, že ji příbuzní museli hned natočit.

Čtěte také: Věděli jste, že čáry vaší dlaně mohou prozradit mnohé o vašem manželském vztahu? Hlavně si dejte pozor na…

Bylo vidět, že se do ní okamžitě přelila energie z písně a celá se rozvlnila, ale nepřestala pracovat, naopak, vše dělala v rytmu skladby. Míchala něco v hrnci a přenášela ho přes kuchyň, a přitom předváděla neskutečné pohybové kreace, se soustředěným výrazem ve tváři. Zejména je potřeba vyzdvihnout opravdu fenomenální práci boků.

Po chvíli skopla boty, zůstala jen v ponožkách a odložila i hrnec, aby mohla zapojit i ruce a tančit opravdu celým tělem a především srdcem. Převáděla dokonce i svou obdobu moonwalku do boku a k tanci zvala pohyby rukou i vnuka, který ji s nadšením a smíchem pozoroval z pohovky, ale nepřidal se k ní.

Co se dá při tanci v kuchyni vše dělat

V průběhu svých energických tanečních kreací zvládla například

  • vzít z lednice máslo,
  • vzít toustový chléb ze stolu, a
  • z příborníku vytáhnout kuchyňský nůž.

Nůž pak paní využila jako nevšední pomůcku k tanci. Na pokrčených kolenou šla postupně téměř až k zemi a ukazovala tak, že přes svůj věk je na tom kondičně velice dobře.

V pozadí bylo vidět zřejmě manžela, který nezaujatě sledoval televizi a ke kuchyňskému koutu byl otočený zády. Zřejmě je na obdobné scénky za léta společného soužití již zvyklý a nepřekvapují ho.

Nakonec paní zapojila na chvíli do tance i svého pejska, který zatím jen přihlížel a dělal jí společnost. Vzala ho do náruče a tančila s ním, což se vnukovi velmi líbilo.

Takoví lidé dokazují, že věk je často opravdu jen číslo a nic neznamená. Důležité je zachovat si optimismus a umět se bavit!