Babička si myslela, že se stará o tři kočky. Když je její vnuk uviděl, málem dostal infarkt

Babička žila už dlouhý čas sama. Její děti i vnoučata se odstěhovaly a ona tak cítila velkou samotu. Rozhodla se tedy, že si osvojí některé opuštěné kočky z ulice a začala se o ně starat. Dávala jim jídlo, teplo domova a opravdu si je zamilovala. Jednoho dne přijel vnuk svou babičku navštívit a nevěřil svým očím.

Vnuk se celé situaci zasmál

Vnuk se jmenuje Eric a k babičce jezdí vždy jen jednou za čas. Její kočky proto ještě nikdy před tím neviděl a těšil se, až pozná mazlíčky, které si jeho babička tak oblíbila.

Vnuk otevřel dveře domu a hned vyprsknul smíchy. Nemohl se přestat smát, protože si všiml, že jsou v domě jen dvě kočky. Třetí zvíře, které babička považovala za kočku, byla vačice. Ukázal babičce, že nejde o kočku. Stará dáma už měla velmi špatný zrak a tak si prostě záměny nevšimla.

Čtěte také: Starověký japonský způsob, jak se co nejrychleji zbavit stresu! Stres je nebezpečný pro váš organismus, tak zkuste tento návod.

Chlapec si byl vědom toho, že má babička se zrakem problémy, ale tohle nečekal.

Vačici si nechali

I když starší dáma zjistila, že se nejedná o kočku, rozhodla se, že si svého mazlíčka nechá. Pojmenovala ho Tete a žije spokojeně v její domácnosti s dalšími dvěma kočkami. Vačice má podle babičky příjemnou barvu, je čistotná a s ostatními vychází dobře. Není proto důvod, aby se jí musela zbavit.

Vnuk byl pobaven

I když se Eric onoho dne hodně pobavil, nevyčítá babičce, že si mazlíčka nechala. Tvrdí, že je důležité, aby se s ním cítila dobře, ať už je to kočka nebo vačice. Překvapilo ho, že má babička tak závažné problémy se zrakem a bude se jí snažit pomoci. Kdo ví, jaké zvíře by si totiž přinesla do domu tentokrát.

Pro babičku bylo hlavně překvapením, že dokáže vačice tak dobře vycházet s člověkem ale i kočkami. Kdyby její vnuk nepřijel a nesdělil jí tu zajímavou zprávu, snad by až do teď žila v domnění, že má opravdu tři kočky z ulice.