Babička si myslela, že se stará o tři kočky. Když je její vnuk uviděl, málem dostal infarkt

Babička žila už dlouhý čas sama. Její děti i vnoučata se odstěhovaly a ona tak cítila velkou samotu. Rozhodla se tedy, že si osvojí některé opuštěné kočky z ulice a začala se o ně starat. Dávala jim jídlo, teplo domova a opravdu si je zamilovala. Jednoho dne přijel vnuk svou babičku navštívit a nevěřil svým očím.

Vnuk se celé situaci zasmál

Vnuk se jmenuje Eric a k babičce jezdí vždy jen jednou za čas. Její kočky proto ještě nikdy před tím neviděl a těšil se, až pozná mazlíčky, které si jeho babička tak oblíbila.

Vnuk otevřel dveře domu a hned vyprsknul smíchy. Nemohl se přestat smát, protože si všiml, že jsou v domě jen dvě kočky. Třetí zvíře, které babička považovala za kočku, byla vačice. Ukázal babičce, že nejde o kočku. Stará dáma už měla velmi špatný zrak a tak si prostě záměny nevšimla.

Chlapec si byl vědom toho, že má babička se zrakem problémy, ale tohle nečekal.

Vačici si nechali

I když starší dáma zjistila, že se nejedná o kočku, rozhodla se, že si svého mazlíčka nechá. Pojmenovala ho Tete a žije spokojeně v její domácnosti s dalšími dvěma kočkami. Vačice má podle babičky příjemnou barvu, je čistotná a s ostatními vychází dobře. Není proto důvod, aby se jí musela zbavit.

Vnuk byl pobaven

I když se Eric onoho dne hodně pobavil, nevyčítá babičce, že si mazlíčka nechala. Tvrdí, že je důležité, aby se s ním cítila dobře, ať už je to kočka nebo vačice. Překvapilo ho, že má babička tak závažné problémy se zrakem a bude se jí snažit pomoci. Kdo ví, jaké zvíře by si totiž přinesla do domu tentokrát.

Pro babičku bylo hlavně překvapením, že dokáže vačice tak dobře vycházet s člověkem ale i kočkami. Kdyby její vnuk nepřijel a nesdělil jí tu zajímavou zprávu, snad by až do teď žila v domnění, že má opravdu tři kočky z ulice.