Babička zjistí, že má pro ní vnuk obrovské překvapení!

Láska vnoučat k jejich prarodičům může být obrovská. Matthew Stewart ukázal, jak moc miluje svou babičku Bobbe, které říká GB. On a jeho 87letá babička jsou nejlepší přátelé. Dokonce s ní natáčí vtipná videa, protože GB má úžasný smysl pro humor. Hodně ji vozí po městě v autě a jednoho dne si pro ni připravil velké překvapení.

Překvapení na staveništi

Matt jednoho dne zajel s babičkou do oblasti, kde se stavěl nový dům. Najednou před ním zastavil a začal své babičce vyprávět, kde bude mít svou ložnici, koupelnu, lavici ve sprše a obývací pokoj. Ve skutečnosti se jednalo o dům, který Matt staví a vytvořil v něm místo i pro svou babičku. Rozhodl se totiž, že si ji nastěhuje domů, aby s ní mohl strávit ještě více svého času.

Babičce v domě věnoval celou jednu stranu přízemí, kde bude moci velmi pohodlně žít. „Tvůj obývací pokoj bude přímo vepředu a pak budeš mít ložnici vzadu.“ Tímto způsobem popsal celou část, ve které bude babička bydlet. Ta samozřejmě nic takového nečekala, protože si nedokázala představit, že by s ní chtěl její vnuk žít.

https://www.instagram.com/p/CGN4dsBDwn7/?utm_source=ig_web_copy_link

Babička se v první chvíli rozplakala a potom se smála

Dům byl hodně rozestavěný a trvalo jistě několik měsíců, než se rodina mohla nastěhovat. Bobbe měla obrovskou radost. Vědět, že ji její vnuk natolik miluje, pro ni znamenalo hodně. Navíc bude moci nazývat svým domovem úplně nový dům a nastěhovat se stejného domu jako její rodina. Jakmile přemohla prvotní slzy, okamžitě začala vtipkovat.

https://spotlightstories.co/

„Jsem sbalená a připravená vyrazit!“ řekla babička oddaného vnuka. Zaručeně se chtěla nastěhovat okamžitě, ale to nebylo možné. Společně s vnukem zaručeně odpočítávali každý den do přestěhování. Nakonec žili společně i s Mattovou partnerkou celé dva roky. Bohužel před rokem GB zemřela. Její vnuk je nyní vděčný za čas, který společně strávili v jednom domě, a nepřestává na ní myslet.

Zdroj: spotlightstories.co