Báječné! Stačí 10 sekund denně a Vás obličej bude opět vypadat skvěle. Bez operací, bez drahých krémů a návštěv kosmetických salonů. Stačí pouze každý den opakovat těchto několik jednoduchých cviků! -
Menu

Báječné! Stačí 10 sekund denně a Vás obličej bude opět vypadat skvěle. Bez operací, bez drahých krémů a návštěv kosmetických salonů. Stačí pouze každý den opakovat těchto několik jednoduchých cviků!

Všichni známe ty dlouhé hodiny pocení v posilovně. Posilujeme lýtka, zadek, stehna a prsní svaly, aby vypadaly k světu. Jeden z hlavních náporů mají posilovny a fitness centra právě před sezónou. Každý se chce ukázat na pláži, u bazénu nebo jen tak na zahradě v té nejlepší forma. Při posilování svalů mnozí z nás ovšem zapomínají posílit jednu z nejdůležitějších částí těla, obličej. Efekt sebedokonalejšího těla je zbytečný, když obličej vypadá jako uschlá švestka. Podívejte se, jak jednoduše se dají procvičit svaly v obličeji bez nějakých drahých a bolestivých investic.

Výhody cvičení

Cvičení pochází s Asie, kde obyvatelé už dlouhá léta vědí, jak si zachovat mladý a svěží vzhled. Podle autora, Mamada Yoshiko, stačí 10 sekund denně před zrcadlem provádět jednoduchá cvičení a Váš obličej bude vypadat mnohem lépe. Tvůrce cvičení je japonský guru a autor mnoha technik, které pomáhají bojovat se změnami souvisejícími s přibývajícím věkem. Výhodou těchto cvičení je, že zaberou jen krátký čas a obejdou se bez operací a drahých injekcí. Potřebujeme k tomu jen zrcadlo, několik minut denně a touhu být krásní. Pravidelné cvičení pomáhá:

  • zabránit vzniku vrásek
  • zvýrazňuje kontury obličeje
  • odstraňuje tzv. druhou bradu

Výsledky cvičení jsou svou jednoduchostí a efektivností až zarážející. Sám autor toto cvičení provádí a díky tomu ve věku 45 let vypadá v obličeji téměř jako žena.

Jóga a dech

Cvičení, které se nazývá Zvedání spánků, zahrnuje procvičování spousty obličejových svalů. Především se jedná o temporální sval, který ovlivňuje hlavně kontury v horní části obličeje. V rámci cvičení jde především o praktikování jógy a dechových cvičení, které mají celkově na organismus velmi pozitivní vliv. Samotné cvičení sestává ze 4 následujících kroků.

Jednotlivé kroky cvičení

Prvním krokem je: postavte se před zrcadlo a položte pravou ruku na levou stranu spánku, tak aby prsty obepínaly vnější roh oka a vnější okraj obočí. Lehce zatlačte a pomalu vytáhněte kůži nahoru. Pozor na to, aby se hlava nenakláněla do stran nebo dopředu. Druhým krok je následující: Zůstaňte v pozici kroku 1 a začněte pomalu naklánět hlavu doprava. Krk natahovat velmi opatrně a ramena udržet na místě.

Třetím krokem je zůstat v předcházející pozici a pomalu začít tahat jazyk ve směru náklonu hlavy. Přitom v klidu vydechujte ústy za vydávání zvuku „ha“. Vdechuje se nosem. V této pozici proveďte 4-5 nádechů a výdechů, zatímco nadále vytahujete jazyk. Posledním krokem je vrátit jazyk do úst, uvolnit svaly a pomalu se hlavou vrátit do výchozí polohy. Stejný postup cvičení následně proveďte pro druhou stranu.

Budete-li toto cvičení praktikovat každý den, výsledek na sebe určitě nenechá dlouho čekat. Vrásky se vyhladí a Vaše kůže bude krásně napnutá.

Tisk
Nezařazené

Všichni byli přesvědčeni, že je těhotná. Místo dítěte našli v…

Těhotenství je nádherné období v lidském životě, protože je to příprava na nový život. Téměř každá žena touží po vlastním dítěti,…
Nezařazené

Zavařované zelí doma zvládne každý pomocí tohoto geniálního hodspodkého receptu

Máte rádi zelí a velmi často si na něm pochutnáváte? Zkoušeli jste si ho někdy doma sami naložit a zavařit…
Nezařazené

Viděl uprostřed silnice něco zvláštního. Když přijel blíž, pochopil, proč…

Občas zahlédneme něco, co bychom rozhodně v danou chvíli a na daném místě nečekali. Celý den se nám najednou změní nenadálým…
Nezařazené

Pár rekonstruoval starý dům, když narazili na něco zvláštního ve…

Rekonstrukce našich obydlí je někdy opravdu nevyhnutelná. Chceme-li žít v bezpečném a hezkém prostředí, nezbývá nám než náš současný příbytek pořádně…
Nezařazené

Žena zemřela sama v nemocnici. Po 14 sekundách se stalo…

Smrti se mnoho lidí bojí, ale přitom není vůbec důvod. Některé duchovní směry tvrdí, že smrt je jen bránou do…
Nezařazené

Matka nechala malé dítě samotné na gauči s jejich psem.…

Pejsek rasy Beagle patří mezi oblíbené psy po celém světě. Tato roztomilá rasa dokázala okouzlit miliony lidí. Lidi ovšem dokáže…