Bezdomovec prosí o pomoc pro svého milovaného psa

Na ulici se můžeme dostat všichni. Život se nemazlí s každým a někteří dopadnou mnohem hůř než jiní. Bohužel se na ulici s nimi často dostanou také jejich domácí mazlíčci. Tento muž neměl střechu nad hlavou, ale o svého pejska se velmi pečlivě staral. Nakonec mu nezbylo nic jiného, než mu najít jiný domov. Sám neměl peníze na jídlo a o svého psa se již postarat nedokázal.

https://animalsstory.com/

Bezdomovec se vždy snažil o psa postarat

Hodně z nás si myslí, že bezdomovci jsou zlí a neměli bychom si jich vůbec všímat. Ne všichni ale mají špatné srdce. Jeden muž měl velmi rád svého psa. Ani po ztrátě domova ho nedokázal dát pryč a neustále se mu snažil najít dostatečné množství jídla a zajistit mu teplo. Pečoval o něj tak dobře, jak to dokázal. Kvůli nedostatku peněz mu ale docházely nápady, jak to udělat.

Seděl na ulici v Brazílii a prosil kolemjdoucí, aby našli jeho psovi domov. Nic lepšího ho nenapadlo, a proto to zkoušel den za dnem. Zdálo se, že mu nikdo nepomůže, dokud kolem něj nešla žena jménem Eliane Rochová. Obyvatelka brazilského Santosu a milovnice zvířat se rozhodla, že musí této zoufalé dvojici podat pomocnou ruku.

Žena se rozhodla, že muži i psovi pomůže

Zastavila se a s mužem si promluvila. Jeho příběh sdílela na svých sociálních sítích a velmi brzy se jeho příběh stal virálním. Řekla, že štěně žilo s mužem 2 roky. Vždy dělal vše pro to, aby měl jídlo pro oba, ale teď s nedostatkem turistů neví, co dělat, aby se o svého psa postaral tak, jak si zaslouží. Byl doopravdy zničený, že by mohl svému chlupatému příteli ublížit kvůli nedostatku peněz.

https://animalsstory.com/

Chce dát štěněti nový domov, kde mu zajistí jídlo a střechu nad hlavou. Žena si bohužel sama psa vzít nemohla, protože již měla doma dost zvířat a na další jí nezbývalo místo. Eliane požádala, aby jí napsali lidé, kteří by měli zájem o adopci zvířete. Není jasné, jestli si psa někdo vzal domů, ale tato žena se zajisté snažila ze všech sil, aby mu našla nový domov.

Zdroj: animalsstory.com