David Hampl
7 ledna, 2020

Pyšná maminka Michelle Resendez sdílí fotku svého syna Matthewa, který udělal něco velmi velkorysého. Poté, co viděl jednoho zákazníka, zachoval se velmi milostivě. Sdílený post má již nyní přes 300 000 zhlédnutí. Podívejte se také a přesvědčte se o velkorysosti mladého muže.

Zázrak v restauraci

Matthew pracoval v pozdních večerních hodinách v jedné nejmenované restauraci. Náhle dovnitř vstoupil muž, který se třásl hlady. Byl to muž bez domova, pro nějž si život nachystal těžký osud. Netušil ovšem, že za chvíli se k němu štěstí nakloní. Zeptal se, jestli je v menu něco, co by bylo možné koupit za 50 centů. Reakce pokladního dohání všechny k slzám.

Cokoliv za 50 centů

Matthew se zeptal bezdomovce, co by chtěl k jídlu. Muž odpověděl jednoduše, že by byl rád za cokoliv, co uklidní a zažene jeho hlad. Matthew mu pak řekl, aby se uklidnil a šel si sednout. Bez jakéhokoliv váhání mladý chlapec použil svou kreditní kartu a koupil muži vydatné jídlo. Bylo to něco neuvěřitelného. Muž byl překvapen, co všechno se mu objevilo na stole.

Odměna pro chlapce

Příběh by mohl skončit, nicméně má ještě další šťastný konec. Jedna žena, chlapcova matka, sledovala chlapcův čin, který ohodnotila jako velmi velkorysý a milostivý. Rozhodla se napsat na vedení firmy, kde chlapec pracoval, aby jim popsala, co všechno viděla. Vedení vzápětí odměnilo chlapce velkou odměnou, kterou jen tak nerozdává. Chlapec také nevěřil svým očím, protože mu to přišlo samozřejmé. Od mala byl vychováván k velkorysosti a dobrosrdečnosti. Zde ukázal, že se vše velmi dobře naučil. „Jsem hrdá na to, že mohu být jeho matkou. Vyrůstal jako člověk s velkým srdcem.“ Napsala matka našeho hrdiny na internetu. Můžete tedy vidět, že pomoc ostatním někdy může přinést velký užitek i vám. Nemělo by to být ovšem záměrem, ale spíše touhou bezpodmínečně pomáhat.

Sdílejte článek