Bezvadný fígl, jak vyčistit troubu i sporák bez námahy: připálená mastnota, špína a zaschlé nečistoty zmizí v mžiku po jenom setření!

Trápí vás neustále špinavá kuchyně a mastný sporák? Stále musíte řešit ušpiněnou troubu? Nebaví vás neustále čištění, které vám zabere hromadu času? Utrácíte hodně peněz za drahé čistící přípravky? Máme pro vás skvělou radu. Existuje snadný a elegantní způsob, jak se špíny a mastnoty v kuchyni zbavit, aniž byste museli utrácet velké peníze. Jednoduchý trik je populární u mnoha hospodyněk po celém světě, ale stále se o něm moc neví. Z toho důvodu vám ho dnes chceme představit, abyste si ušetřili trápení a neutráceli peníze.

Radost z uklízení

Dalo by se říci, že se jedná o nejlepší čistící prostředek pro mastný sporák nebo připáleniny v troubě. Nemusíte řešit dlouhé hodiny, čím budete čistit. Nemusíte ani kupovat drahé čističe nebo si zbytečně špinit ruce. Samozřejmě nějaký čas vám to zabere, ale bude to elegantnější, rychlejší, levnější a zábavnější. Uvidíte, že budete tuto metodu chtít používat i nadále. A v čem tkví tajemství této zázračné metody? Vše, co budete pro dokonale čistý sporák potřebovat, je obyčejná tableta do myčky a horká voda. Opravdu, výsledky jsou jisté.

Ušetříte čas i peníze

Možná si říkáte, že s tabletou toho moc nevyčistíte, ale opak je pravdou. S tímto čističem perfektně vyčistíte sporák i troubu. Zbavíte se připálenin, nečistot i mastnoty. Nemusíte řešit nic jiného, a pokud používáte myčku, pak nemusíte ani chodit do obchodu. Tablety do myčky totiž doma jistě máte. Ušetří vám tedy i nějaký ten čas. Čištění s tím, co najdete doma, se pro vás stane radostí a možná i zábavou.

Čtěte také: Dlouhá léta jsem hledala ten nejlepší recept na čalamádu, kterou má rodina zbožňuje. Tato je ta vyvolená! Vydrží dlouho, nezhnědne a je křupavá jako čerstvá zelenina!

Čistý sporák a trouba

Metoda má mnohem více využití, ale nyní se podíváme, jak vyčistit sporák a troubu. Budete tedy potřebovat: tabletu do myčky, horkou vodou, houbičku na nádobí a papírový ubrousek. Sundejte mřížku i hořáky. Tabletu vložte do misky a zalijte ji horkou vodou. Pomocí lžičky ji nechte důkladně rozpustit, a potom s tímto roztokem vyčistěte troubu nebo sporák s pomocí houbičky a ubrousku. Nakonec vytřete do sucha papírovým ubrouskem.

Pryč s mastnotou a zápachem

Dalšími možnostmi, jak tabletu využít: pomáhají proti zápachu z odtoku a ucpání odpadu, likviduje zápach z pračky, vyčistíte s ní formu na pečení, pomáhá na bílé oblečení a záclony, čistí toaletu, odmastí a rozzáří koupelnu, vyčistí pračku, nábytek nebo kovové či plastové nádobí. Vyzkoušejte ještě dnes.