Boj o život Bruce Willise láme srdce fanouškům i nejbližším přátelům

Bruce Willis je slavná hollywoodská hvězda, která má miliony fanoušků. V březnu 2022 přišla jeho rodina se šokující zprávou. Tento uznávaný herec trpí afázií, která zhoršuje jeho schopnosti komunikace. Prostřednictvím svých příbuzných prohlásil, že již nebude účinkovat ve filmech. Svou práci sice miluje, ale s touto nemocí není schopný v ní dál pokračovat.

https://pl.newsner.com/

Prohlášení o odchodu do důchodu

Na začátku loňského roku zasáhla celý svět zpráva o konci kariéry Bruce Willise. Herec byl diagnostikován s onemocněním zvaným afázie. To znamená, že má člověk velké potíže s mluvením, psaním a porozumění mluvené i psané řeči. Jedná se o poškození mozku. Není jasné, jestli se bude nemoc zhoršovat, ale ani v současném stavu herec nemůže nadále pracovat.

https://pl.newsner.com/

Hercova současná manželka Emma Hemingová a bývalá manželka Demi Moore, společně s jejich pěti dětmi vydali prohlášení o odchodu do důchodu. Podle rodiny nyní prochází všichni velmi těžkým obdobím a prosí fanoušky o lásku a podporu. Od té doby se herec stáhl zcela do ústraní a na veřejnosti se prakticky neukazuje. Problémy s pamětí ho drží hodně doma s rodinou.

Čtěte také: Trápení Pavli Tomicové. Zrušila i vystupování v divadle! Nedávné události měli velký vliv na její psychiku!

Boj o život známého herce

Bruce Willis oslaví 19. března své 68. narozeniny. Podle jeho blízkých má problémy s pamětí a cítí se velmi dobře ve společnosti lidí, kteří se kolem něj pohybují po mnoho let. Proto s ním nyní tráví čas hlavně rodina a blízcí přátelé. Problémy s afázií se u herce projevovaly a zhoršovaly dlouhodobě. Nyní je jasné, že v budoucnu nebude schopný mluvit ani rozumět.

https://pl.newsner.com/

Podle jeho blízkých, včetně Liama Neesona, je velmi kruté, že tato nemoc postihla zrovna herce jako je Bruce. Každý den na něj myslí a přeje mu všechno nejlepší. Doufá, že se jeho stav již nebude zhoršovat a budou si moci užít společně ještě mnoho krásných let a jako věrní přátelé. To samé mu jistě přejí také jeho fanoušci a další přátelé.

Zdroj: pl.newsner.com