David Hampl
24 března, 2022
, ,

V březnu oficiálně přichází jaro a s ním také nové naděje na finanční pohodu. Jde o nejlepší čas, kdy můžete začít s finančním plánováním a organizací osobního či rodinného rozpočtu. Dnes se podíváme na velký finanční horoskop, díky kterému snadno a rychle zjistíte, jak na tom budete na počátku jara. Některá znamení se budou mít o něco lépe než jiná, ale rozhodně by vás to nemělo odradit.

Dnes se podíváme na to, na co byste si podle hvězd měli dávat pozor a na co se můžete naopak těšit. Březen je skvělým měsícem pro nové začátky a měli byste proto zhodnotit své úspěchy i závazky a zamyslet se nad tím, jak povedete své účetnictví během zbývajícího roku. Navíc jde o měsíc, kdy podáváme daňové přiznání, takže bilancovat budete během března zaručeně. Podívejme se na jednotlivá znamení na to, jak se vám povede na začátku letošního jara.

Beran, Býk a Blíženci

Pro Berany mohou nastat drobné změny v citovém životě. Kromě toho se vám otevře několik nových příležitostí, které mohou obohatit váš život v mnoha ohledech. Menší finanční obnos, který můžete během března očekávat, se vám bude rozhodně hodit. Býci budou během tohoto měsíce pracovat tvrdě, ale nemusí se kvůli tomu vůbec cítit špatně. Vaše rodina asi nebude nadšená, ale extra peníze se jim určitě budou líbit, takže je můžete uklidnit, protože se to vyplatí vám všem.

Díky tvrdé práci a přesčasům můžete také očekávat dvojnásobný příjem, který se vám bude zaručeně hodit. Využít ho můžete na příjemný wellness víkend. Jednoduše se odměňte za práci, kterou jste odvedli. Blíženci dosud cítili, že se jim nad hlavou narážejí vlny jedna o druhou a nedokážou s financemi vyjít. Naštěstí nemusíte sahat po úvěru. V březnu můžete očekávat příjem, který vyřeší všechny vaše problémy. Připravte si spolehlivý plán, který realizujete se získanými penězi. Uvidíte, že potíže budou hned pryč, jen potřebujete mít jasno o tom, co budete dělat.

Rak, Lev a Panna

Raci budou mít finance během března trochu zmatené. Nebude jim příliš jasné, jak se dostat z problémů, i když budete dělat pro jejich vyřešení všechno, co vás napadne. Možná byste se měli poradit s někým, kdo financím skutečně rozumí, např. zajít k poradci. Lvi budou tento měsíc přitahovat peníze. Tohle by se zajisté líbilo každého znamení zvěrokruhu, ale právě Lvi budou mít v březnu velké štěstí a dostanou se k penězům.

Ve druhé polovině března čeká Lvi nečekané a velmi příjemné překvapení. A možná nebude jen jedno. Panny by měly do svého života začlenit pár omezení, jinak se jim nebude dařit dobře. Musí se trochu obětovat, aby neměli finanční problémy. Nemusíte se ale bát, protože tento stav nebude trvat věčně a časem se vám bude dařit velmi dobře. Musíte jen vytrvat a držet se finančních omezení. Existuje hodně tipů, jak ušetřit na všech oblastech každodenního života. Jestli vám to dělá problémy, podívejte se na tipy na internet nebo si stáhněte pomocnou aplikaci.

Váhy, Štír a Střelec

Váhu budou muset stále splácet své dluhy, takže musí sáhnout i na své úspory. Jindy budete muset věnovat trochu více času a pozornosti tomu, kolik utrácíte a za co. Vytvořte si seznam příjmů a výdajů. Během chvilky budete vědět, jak jste na tom a kde můžete šetřit. Štíři budou tento měsíc nadšení a připravení jednat. Naplánujte si veškeré detaily svého rozpočtu a zbytečně neutrácejte.

Měli byste si ale uvědomit, že na vás budou čekat dobré i špatné věci. Ne všechno bude zalité sluncem, ale nebojte se toho. S penězi na tom nejste moc dobře, ale na všechno existuje vhodné řešení. Střelci si v březnu musí dávat větší pozor na své finance, protože by mohli utratit více, než by sami chtěli. Jestli všechno utratíte, budete na sebe později hodně naštvaní a peníze vám budou chybět. Snažte se ušetřit nejen na potravinách, ale vyškrtněte všechny položky, které nutně nepotřebujete.

Kozoroh, Vodnář a Ryby

Většina Kozorohů má pravděpodobně v poslední době velké finanční problémy, ale teď si můžete konečně oddechnout. Pohodlně se usaďte, hoďte nohy nahoru a užívejte si naplno života. Během března získáte větší množství peněz, takže budete konečně na chvíli v klidu. Vodnáři budou tento měsíc velmi privilegovaní, protože na vás bude myslet váš šéf.

Malé zvýšení platu by se vám zajisté hodilo a teď máte nejlepší podmínky, abyste získali od šéfa nějaké peníze navíc. Nebojte se teď šéfa požádat o zvýšení platu. Ryby tvrdě pracují, a přesto mají pocit, že si své práce dostatečně neváží. V březnu to bude vypadat, že plody tvrdé práce konečně dozrají a budete moci ze své práce těžit.

Sdílejte článek