Budete překvapeni, jak vypadala tato žena během těhotenství! Všechny ženy jí mohou závidět. Mnoho měsíců nebylo ani vidět, že by čekala dítě

Ačkoli se ženy na těhotenství velice těší, nemalou roli hrají také obavy z nadměrné váhy, která se většině jednoduše nevyhne. Nicméně se najdou i výjimky, které v tomto směru jednoznačně jdou proti proudu všem zajetým zvyklostem! Chontel Duncan na první pohled naprosto normální, běžnou ženou, která se netají svou láskou ke sportovním aktivitám. Ve svém koníčku se rozhodla pokračovat i během těhotenství a všem ženám dokázala, že v průběhu oněch devíti měsíců si nemusejí připadat jako přeplněné pátrací balóny, pokud na sobě budou neustále pracovat!

Během tohoto článku se dozvíte, jakým úžasným způsobem jde tato mladá žena příkladem všem budoucím maminkám, protože jasně předvedla, že neexistuje pouze jeden jediný model a tělo těhotné může pro okolí působit skutečně sexy. Nevěříte? V tom případě rozhodně nikam neodcházejte, budete se divit!

Čtěte také: Milujete kombinaci ovoce s čokoládou? Tak neváhejte a udělejte si tento skvělý lávový dortík.

Australanka byla nejprve terčem ostré kritiky

Ve chvíli, kdy začala mladá Australanka na svých sociálních sítích sdílet fotografie svého z průběhu svého těhotenství, čekala na ní doslova smrť ostré kritiky, kdy lidé neváhali použít i vulgární výrazy za hranicí slušného vychování. Dívce vytýkali zejména to, že své dítě trápí hlady, což vyústí v nějakou mentální nebo vývojovou poruchu. I když by tomu pohled na postavu těhotné ženy možná odpovídal, tak skutečnost byla naprosto odlišná. Chontel se totiž stravovala pouze zdravě, což naopak blahu dítěte prospívá. K tomu samozřejmě přidala i hodiny v posilovně a celkově se neustále udržovala v kondici.

Ani toho vysvětlení ovšem spoustu komentujících od nenávistných reakcí neodradilo. Bohužel se mnoho lidí a zejména žen nesmířilo s tím, že někdo může těhotenství zvládat podstatně lépe než ony samotné, takže jejich reakce byly jen čirou závistí. Chontel Duncan ve 38. týdnu měla sice viditelné těhotenské bříško, ale zbytek jejího těla nebyl touto skutečnosti nijak zásadně ovlivněn. V podstatě by se dalo říci, že tělo, kterým disponovala i v takto pokročilém stádiu, jí mohlo závidět mnoho žen po celé planetě.

Neskutečné porovnání s další ženou v očekávání

Aby Chontel ještě více podtrhla stav své tělesné schránky, neváhala se na jedné fotce ukázat po boku budoucí matky, která byla v té době ve stejném měsíci těhotenství jako ona. Rozdíl byl skutečně propastný. Vysoká a štíhlá Chontel nejevila naprosto žádné známky zakulacení a žena vedle ní své bříško nedokázala schovat ani pod tričko. Z jejích proporcí šlo navíc snadno vyčíst, že od normálního stavu těla se těhotenství zřejmě příliš nelišilo. Australanka ovšem nemínila druhou ženu na fotografii v očích obecenstva shodit. Chtěla tím pouze vysvětlit, že každý člověk je originál a proto ani každá žena v očekávání nemusí být nutně stejná.

Ostrá slova haterů se nakonec nepotvrdila

Všichni její fanoušci i kritici s napětím očekávali den, kdy Chontel porodí svého potomka. Ten okamžik nastal před několika týdny, kdy na svět přišel její syn, který dostal jména Jeremiah. Při pohledu na jejich první společnou fotografii i ti nezarytější odpůrci jejího stylu museli s pokorou přiznat, že se v otázkách zdravotního stavu dítěte mýlily. Jeremiah je totiž zcela zdravé, krásné a spokojené dítě! Je tedy vidět, že názor většiny nemusí nutně znamenat, že se zakládá na pravdě.

Co k celému příběhu říci na závěr?

Abychom příběh Australanky Chontel Duncan nějak uzavřeli, tak jejím přáním rozhodně nebylo rozpoutat takovou vlnu nevole, která celé její těhotenství provázela.  Chtěla pouze poukázat na to, že žena v očekávání nemusí zákonitě přibrat obrovské množství kil, pokud na sobě bude i nadále pracovat. Většinou se jedná pouze o blok hlavě, který je dán letitými zkušenostmi maminek, které tímto procesem prošly předtím. Jestli nechcete po porodu začínat s drastickými dietami a zběsilým cvičením, udržujte se v plné síle i během těhotenství, díky čemuž se budete cítit daleko lépe a ve výsledku vám návrat do starých kolejí rozhodně nedá takovou práci!

Zároveň samozřejmě neodsuzujte maminky, které se rozhodnou těhotenství absolvovat jinou cestou, protože jak už jsme zmínili v předchozí části, tak každý člověk je jiný a na životě je právě tato skutečnost tou zábavnou částí. Pokud vás příběh novopečené maminky zdravého chlapečka zaujal, neváhejte se o něj podělit i se svými přáteli nebo rodinou. Mohl by totiž v mnoha případech pomoci ženám, které se v těhotenství cítí odlišné a odsuzované společností. Chontel si s tím poradila na výbornou a nenechala se ani v nejmenším rozhodit. Zvládnete to stejně? Budeme vám v tomto snažení přát jen to nejlepší!