Budete překvapeni stejně jako veterinář a majitelé této fenky: Na první pohled bylo jasné, že je těhotná – co se ale stalo později, tomu nemohl nikdo uvěřit

Tato těhotná psice šokuje svým velkým břichem dokonce i veterináře a své vlastníky. Velikost jejího vrhu je opravdu překvapivá. Pár z New Yorku v USA si v roce 2013 přivedl do svého domu dalšího pejska. Pejsek byla fenka jménem Storie plemene Staford a byla těhotná.

Psí dům

Tento pár, Chris a Mariesa, opravdu moc miluje psy. V roce 2013 jich doma, ve svém psím domově, měli již dvanáct. To jim však na jejich psí domov nestačilo, a tak se rozhodli, že zachrání dalšího pejska, třináctého. Navštívili Pibbles a další zvířecí útulky v Binghamtonu, aby mohli nějakému smutnému pejskovi rozradostnit den.

  • Zajistit mu nový domov
  • Milující majitele a spoustu psích přátel
  • Krásný a láskyplný život

Netrvalo to moc dlouho a Chris a Mariesa objevili Storie. Dospělou fenku plemene staford se srdcem ze zlata, kterou nikdo nechtěl, protože byla těhotná. Pár se proto rozhodl, že pomůže právě jí. O jejím těhotenství jim bylo řečeno, ale ani to je neodradilo, spíše je to ujasnilo v tom, že chtějí zachránit zrovna ji. Jen co ji uviděli, byli si hned jisti, že jí chtějí dát lásku a pozornost, kterou ve svém stavu potřebuje.

Čtěte také: 13 zajímavých faktů o ženském těle! Věděli jste, že máme od přírody silnější imunitu než muži?

Šokující

Ovšem to, co rozhodně nečekali, se stalo jen osmnáct hodin poté, co si Storie přivezli domů. Stihli ji pouze seznámit s novými psími přáteli, trochu s prostředím a dovést ji do jejího nového pelíšku, do kterého si okamžitě lehla a odpočívala. Pár hodin na to se stala úžasná, leč velmi šokující věc, Storie začala rodit. Mimo to, že majitele šokovalo její náhlé rození jen krátkou dobu po tom, co se dostavili domů, je šokovala ještě jedna věc. Storie měla sice velké břicho, ovšem velikost jejího vrhu byla tak překvapivá, že se divil i veterinář, kterého, hned jak začala rodit, zavolali. Fenka totiž porodila dvanáct rozkošných štěňat. Každé z nich bylo zdravé a ve skvělé kondici. Avšak i přes to, že majitelé opravdu psy zbožňují, tohle už na ně bylo moc, a tak se rozhodli dát štěňátka k adopci. A teď má každé z nich nový domov.