David Hampl
11 ledna, 2020

Máte rádi hroznové víno? Je to lahodné ovoce, které si ve světě získává stále větší oblibu. Bobulky umyjete, dáte do misky a můžete si jen tak pozobávat třeba u televize. Měli byste být ovšem opatrní, abyste nedopadli jako malá holčička, která po požití hroznu málem zemřela. Její maminka se o tom rozhodla otevřeně promluvit.

Dcera málem zemřela

Příběh Laura Lou vypráví o strašlivé události, která se stala její 4leté dceři Olivii. Jakmile se s tímto děsivým a šokujícím příběhem svěřila na internetu a sociálních sítích, příběh se ihned stal hitem, který komentují lidé po celém světě. Podle Laury se totiž její dcera málem udusila po požití hroznu. Laura slyšela o případech, kdy zemřely děti, které se udusily vinnou révu, ale byla si jistá, že Olivii se to nestane, protože už je to velká 5letá holka. Osud tomu chtěl ovšem jinak, a tak se stalo něco velmi děsivého.

Hrozen uvíznul v krku

„Dcerka jedla hrozny, ale nežvýkala je a ani nepolykala. Jeden z hroznů jí uvízl v krku a zablokoval dýchací cesty. Chytila jsem ji, otočila a začala jsem ji plácat po zádech, ale bohužel to nepomohlo. Ona se mi podívala přímo do očí a měla úplně modré rty, protože nemohla dýchat.“ svěřila se maminka. se mi přímo do očí a rty se obrátil modré, protože nemohla dýchat. " Pak k nim přiběhl tatínek Jamie a byl připraven provést manévr. Olivia nakonec ovoce uvízlé v krku vyplivla ven. Hrozen ovšem letěl přes celou místnost.

Krájejte hrozny na poloviny

Laurin příspěvek má více než 50 000 shlédnutí. Mimoto se v něm doporučuje se rodičům, aby dětem krájeli hrozny na polovinu. „Nechť tato situace bude připomínkou všem rodičům. Můj život se totiž téměř nenávratně změní kvůli mé nedbalosti.“ svěřuje se v příspěvku maminka.

Sdílejte tento příspěvek mezi své přátele, kteří mají malé děti. Touto důležitou informací můžete zachránit životy dětí, ale i jejich rodičů. Smrt dítěte je totiž něco, co rodiče zasáhne na celý život.

Sdílejte článek