„Buďte opatrní!“ varuje matka potom, co její dcera málem zemřela po požití hroznového vína

Máte rádi hroznové víno? Je to lahodné ovoce, které si ve světě získává stále větší oblibu. Bobulky umyjete, dáte do misky a můžete si jen tak pozobávat třeba u televize. Měli byste být ovšem opatrní, abyste nedopadli jako malá holčička, která po požití hroznu málem zemřela. Její maminka se o tom rozhodla otevřeně promluvit.

Dcera málem zemřela

Příběh Laura Lou vypráví o strašlivé události, která se stala její 4leté dceři Olivii. Jakmile se s tímto děsivým a šokujícím příběhem svěřila na internetu a sociálních sítích, příběh se ihned stal hitem, který komentují lidé po celém světě. Podle Laury se totiž její dcera málem udusila po požití hroznu. Laura slyšela o případech, kdy zemřely děti, které se udusily vinnou révu, ale byla si jistá, že Olivii se to nestane, protože už je to velká 5letá holka. Osud tomu chtěl ovšem jinak, a tak se stalo něco velmi děsivého.

Čtěte také: Macecha z Popelky celou dobu ukrývala obrovské tajemství. Dokonce i režisér zůstal v šoku.

Hrozen uvíznul v krku

„Dcerka jedla hrozny, ale nežvýkala je a ani nepolykala. Jeden z hroznů jí uvízl v krku a zablokoval dýchací cesty. Chytila jsem ji, otočila a začala jsem ji plácat po zádech, ale bohužel to nepomohlo. Ona se mi podívala přímo do očí a měla úplně modré rty, protože nemohla dýchat.“ svěřila se maminka. se mi přímo do očí a rty se obrátil modré, protože nemohla dýchat. “ Pak k nim přiběhl tatínek Jamie a byl připraven provést manévr. Olivia nakonec ovoce uvízlé v krku vyplivla ven. Hrozen ovšem letěl přes celou místnost.

Krájejte hrozny na poloviny

Laurin příspěvek má více než 50 000 shlédnutí. Mimoto se v něm doporučuje se rodičům, aby dětem krájeli hrozny na polovinu. „Nechť tato situace bude připomínkou všem rodičům. Můj život se totiž téměř nenávratně změní kvůli mé nedbalosti.“ svěřuje se v příspěvku maminka.

Sdílejte tento příspěvek mezi své přátele, kteří mají malé děti. Touto důležitou informací můžete zachránit životy dětí, ale i jejich rodičů. Smrt dítěte je totiž něco, co rodiče zasáhne na celý život.