Buďte taky součástí ohromujícího resortu na Bora Bora, kde tráví líbánky řada celebrit!

Bora Bora není zrovna nejjednodušší z destinací, kam se dostat – letadlo Air Tahiti Tui po 8 hodinách z Los Angeles Vás doveze na Tahiti, Francouzská Polynésie, poté budete muset na ostrov vzít další 40minutový let – ale jednou uvidíte siluetu hory Otemanu, která převyšuje malý ostrov jižního Pacifiku, zapomenete na všechny Vaše cestovní strasti. A také si velmi rychle uvědomíte, proč každý považuje Bora Boru za „ráj“. Barva oceánu má dokonalý odstín modré, že se opravdu cítíte, jako byste se neustále dívali přes nějaký filtr.

[hana-code-insert name=’google‘ /]Je snadné pochopit, proč sem lidé jezdí na líbanky a hledají mír, soukromí a dokonale nádherné výhledy. A pokud existuje jedno středisko, které nabízí všechno výše uvedené (plus mnohem více), je to St. Regis Bora Bora. Stačí se zeptat Nicole Kidman a Keitha Urbana, nebo Alyssy Milano a jejího manžela Davida Bugliariho, kteří zde pobývaly, nebo Justina Biebera, který zde byl také hostem.

Středisko má 89 vilek a plážových vil, z nichž některé mají vířivky a soukromé bazény. A protože jsme se zmínili o líbánkách Kidman a Urbana, když tu pár zůstal, vybrali si rozlehlé královské panství – neuvěřitelnou vilu o rozloze 13 000 čtverečních stop se soukromou pláží, lázněmi a bazénem s výhledem na oceán.

Ale pokud myšlenka zůstat ve vile o 3 ložnicích a 4 koupelnách, která je desetkrát větší než Váš byt, zní trochu moc, můžete se jako Justin rozhodnout pro jednu z nadmořských vil. Justin Bieber zůstal v Overwater Royal Otemanu, jež má jeden z největších bazénů v jižním Pacifiku.

[hana-code-insert name=’google‘ /]Ale buďme upřímní, kdo potřebuje bazén, když máte přímý přístup k vodám laguny přes žebřík na terase před Vaší ložnicí. Ranní plavání ihned po probuzení tak bude Vaší oblíbenou činností každý den. A s 24hodinovou stravovací službou až na pokoj (Pizza ve 2:00?), nemusíte dokonce ani opustit svou vilu.

Ve skutečnosti to vezmeme zpátky. Musíte absolutně opustit svou vilu, protože jinak nezažijete jednu z nejlepších restaurací v Bora Bora a pravděpodobně v této části světa. V laguně Jean Georges si můžete vychutnat nádherný výhled na horu Oteman při dokonalém jídle, jako je rýžový křupavý ahi tuňák (oblíbený mezi návštěvníky), místní ryby připravené s chutným vývarem z hub shiitake.

A nebyly by to správné líbánky, kdybyste si neudělali nějaký ten čas pro sebe a svého partnera. Doporučujeme Vám objednat si masáž nebo ošetření těla v místním Spa, nejlépe v den po příjezdu. No vážně, napadá Vás lepší nápad, jak se vypořádat s jet lagem? Pro ty z Vás, kteří odpověděli „ano, jóga“, nebojte se, můžete se také zaregistrovat na soukromou jógu nebo meditaci s trenérem resortu a znovu srovnat své čakry.

[hana-code-insert name=’Dole‘ /]Bora Bora je také fascinujícím místem ke zkoumání – pokud máte zájem dozvědět se více o historii ostrova a místní kultuře, v St. Regis jste rychlou jízdou lodí od hlavního ostrova, který čítá asi 10 000 lidí. Je to nádherné místo pro odpolední prohlídku s místní zastávkou ve Vaitape, největším městečku Bora Bora, kde si můžete nakoupit suvenýry.

A pro ty z Vás, kteří vždycky chtěli dělat něco bláznivého, jako například plavat se žraloky, je určena celodenní prohlídka laguny a kolem ostrova.

Nechceme působit nenasytně, ale pravdou je, že nejhorší na Bora Bora je odjezd. A buďme upřímní, po týdenní dovolené nebo líbánkách v tomto raji je nelehký úkol vrátit se k normálnímu životu. Jednu dobrou zprávu ale pro Vás máme, můžete alespoň všem vyprávět o svých zážitcích z tohoto ráje.

Pokud se Vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli a rodinou :-)!