Tak toto by mě nikdy nenapadlo. Podívejte se na 13 způsobů, jak lze efektivně využít potravinářskou fólii!

Potravinová fólie je jedním z mnoha povinných věcí na nákupním seznamu mnoha žen. A není to jen proto, že nám pomáhá udržovat jídlo čerstvé, pravda je taková, že může také pomoci v každodenních situacích. Podívejte se na skvělé a chytré nápady, které využijete nejen v kuchyni.

Trpíte mozoly? Tak jim řekněte STOP! Obmotejte si potravinářskou fólií nástroje každodenní potřeby jako např. motyku, lopatu, hrábě a podobně.

folia1[hana-code-insert name=’google‘ /]Vždy zabalte zbytek zmrzliny do plastové fólie a poté ji vložte do mrazničky. Zmrzlina bude v dokonalém stavu a nebudou se na ní tvořit žádné krystaly vody.

folia2Zabalte do fólie štětec, kterým budete malovat i druhý den. Tímto způsobem můžete také zabalit barvy, které tak nevyschnou a štětiny štětce neztvrdnou.

folia3Pokud zabalíte konce banánů do obalu na potraviny, zůstanou déle čerstvé.

folia4Pomocí potravinářské fólie můžete kosmetický obal udržovat stále čistý. Vyzkoušejte to na šampon nebo sprchový gel.

folia5[hana-code-insert name=’google‘ /]Mějte kousek fólie u botníku. Pokud budete potřebovat běhat v botách po domě, postačí si je jen obalit.

folia6Pomocí fólie můžet utěsnit i okna.

folia7Zabalte do potravinářské fólii nakrájené ovoce. Budete ho chránit před otravnými mouchami.

folia8Jak vytvořit zajímavý vzor na stěnách? Lze využít fólie. Tento trik vytvoří jedinečné vzory.

folia9[hana-code-insert name=’google‘ /]Umístěte fólii do chladničky, abyste zabránili nečistotám. Fólii lze jednoduše vyměnit, když budete čistit celou ledničku.

folia10Zvyšte účinek jakékoli masky. Za fólií se vytváří teplo, které zajistí efektivnější pronikání masky do pokožky.

folia11Potravinářská fólie se používá také ke v boji proti celulitidě. Různé zábaly Vám pomohou navždy se zbavit celulitidy.

Můžete také položit potravinovou fólii na šálek a uprostřed prostrčit brčko. Váš nápoj bude 100% chráněn před hmyzem.

folia12[hana-code-insert name=’Dole‘ /]Pokud chcete, aby květiny vydržely déle, použijte tento trik. Zabalte konce květin do vlhkého hadru a ten zabalte ještě do fólie.

folia13