Byl to nenapravitelný žák, který šikanoval nejenom své spolužáky, ale který dělal peklo také učitelům. Nic na něho nezabíralo, až se jednou ve třídě objevil jeho otec. A ten mu dal před ostatními pořádnou lekci. Co se stalo? -
Menu

Byl to nenapravitelný žák, který šikanoval nejenom své spolužáky, ale který dělal peklo také učitelům. Nic na něho nezabíralo, až se jednou ve třídě objevil jeho otec. A ten mu dal před ostatními pořádnou lekci. Co se stalo?

Každý, kdo chodil do školy, to samozřejmě musí potvrdit. Jsou žáci, kteří jsou hodní a dobří, a potom jsou takoví žáci, kteří šikanují jak své okolí, ale také trápí učitele a dělají jim ze života peklo. A přesně takový byl jeden 17 letý student, který se každý den ve škole choval opravdu nepatřičně. Brad zkrátka ponižoval své spolužáky a někdy je i napadl. Učitelům vzdoroval, vysmíval se jim a dokonce jim také sprostě nadával.

Jeho otec nevěděl, co s ním

Daný styl chování se pochopitelně nelíbil ani jeho otci. Ten se vždy snažil vychovat ho ve zcela opačném duchu, ale to se nedařilo. A tak zkoušel různé metody, jako bylo domácí vězení, zákaz počítače a televize, ale i zákaz mobilu. Nic z toho však stále nezabíralo a tak bylo třeba zkusit přijít s něčím jiným. A jednoho dne dostal Bradův otec velmi zajímavý nápad. Svému synovi dá velkou lekci, a to v místě, kde se cítí tak silný – přímo na školní půdě.

Následující školní den byl pro Brada šokem

Měl to být běžný školní den, ale nebyl. Když se Bradův otec dozvěděl další zprávu o tom, jak nepatřičně se jeho syn chová, rozhodl se jednat a svůj plán uskutečnit. Ráno odešel z domu, jako vždy. Brad si myslel, že jel do práce, stejně jako v kterýkoliv jiný den. Nebylo tomu tak. Když Brad jako každé ráno přišel do třídy, byl zde ještě někdo jiný. Byl zde právě jeho otec a čekal na něho v jeho lavici. Už to pro něj byl velký šok a také nemalé zostuzení před spolužáky. Tím to ale nekončilo, jelikož jeho otec se rozhodl dotáhnout celou věc do konce.

Dostal, co si zasloužil

Když k němu Brad přišel, otec se postavil a řekl, že tady je trest za vše, co ostatním dělá. A před zraky spolužáků mu vlepil facku. To Brada samozřejmě velmi zostudilo, sedl si do lavice a díval se do země. Jeho otec mezi tím v klidu odkráčel pryč. A co spolužáci? Ti se tímto zpestřením v hodině náramně bavili. A tím to nekončilo. Jelikož žijeme v době, kdy má každý mobilní telefon, byl celý tento trest také natočen. A poté se dostal i na sociální sítě. Bylo celkem jasné, co po tom musel Brad zažívat.

Bylo to pro něho ponaučení

Mnozí mohou namítat, že to bylo celkem kruté, takto zesměšnit vlastního syna. Jiní ale říkají, že to bylo v podstatě nutné vzhledem k tomu, jak se choval. A nutno říci, že tento trest přinesl své ovoce. Brad už nikdy nechtěl riskovat podobnou potupu a začal se chovat tak, jak se sluší a patří. To vedlo i k tomu, že se zlepšil jeho prospěch a také si našel několik dobrých kamarádů. I takto může vypadat výchova, když se vezme pevně do ruky.

Líbil se vám článek?

Tisk
ZE ŽIVOTA

Tomuto chlapci nedali oběd, protože neměl peníze – jeho spolužák…

Malý Cayden je skutečně chlapcem, na kterého mohou být rodiče právem pyšní. A to z důvodu, co udělal. Jeho spolužák ve…
ZE ŽIVOTA

Mladá žena se po nehodě probudí. Ještě ale neví, že…

Někdy se život změní doslova během jediné minuty. Důležité ale je dokázat každou životní tragédii překonat a přizpůsobit se tomu,…
ZE ŽIVOTA

Šokovaný farmář nalezl vajíčko, které bylo dost větší než ostatní.…

Matka příroda dokáže někdy vytvářet podivné kreace. Nejspíš má i smysl pro humor, jelikož někdy je s podivem, jaké zvláštnosti umí…
ZE ŽIVOTA

Ivana Gottová promluvila o odchodu svého manžela. Její slova jsou…

Celý český národ naprosto šokovala zpráva o smrti zlatého slavíka Karla Gotta. Ten zemřel v noci 1. října ve věku 80…
ZE ŽIVOTA

Paterčata z Milovic čekají na další věci od štědrých Čechů!…

Kdo by neznal rodinu z Milovic, které se narodila paterčata. Holčička a kluci tento rok opět zamíří do školky. Po…
ZE ŽIVOTA

Karel Gott byl až do posledních chvil v kontaktu se…

Zemřel Karel Gott. Věta, která druhého října ráno šokovala nejen celou Českou republiku, ale i mnohé další země. Čas se…