Byla to běžná procházka muže a jeho dvou psů lesem. Takto chodil téměř každý den. Jedno dne ale nalezl něco, na co do konce života nezapomene. Co v lese objevil a proč mu to vyrazilo dech? Bylo to šokující!

Tento muž chodil téměř každý den se svými psy ven. Byl přesvědčený o tom, že pes potřebuje pohyb a tak se snažil, aby ho těm svým dopřával dokud to jen jde. Chodil s nimi do nedalekého lesa. Když se tam vydal i onen osudný den, nic nenasvědčovalo tomu, že by zde mělo dojít k něčemu nečekanému a k něčemu neobvyklému. Opak byl ale pravdou. Najednou uslyšel z křoví podivné zvuky.

Rozhodl se daný zvuk prozkoumat

Šel lesem a slyšel poměrně podivný zvuk, který vycházel z křoví. Muž neváhal a rozhodl se, že ho prozkoumá. Samozřejmě si byl vědom toho, že je v lese a tak se bude s největší pravděpodobností jednat o nějaké zvíře. Opak byl ale pravdou. V keři byl hozený kufr a právě z něho se linul onen podivný zvuk, který muž slyšel. V tu chvíli věděl, že tu není něco v pořádku a že daný kufr sem musel odhodit nějaký člověk, který do něho něco zavřel.

Rozhodl se, že daný kufr otevře

Okamžitě se vydal ke kufru blíže a snažil se ho otevřít. V tu chvíli ho ale čekal ještě další šok, jelikož to nešlo. Kufr byl totiž zamčený. Najednou se muž cítil velmi bezmocný. Věděl, že je v daném kufru lidský tvor, kterého musí zachránit. Rozhodl se tedy kufr opatrně zvednou, dát ho do zavazadlového prostoru svého vozu a zavézt někam, kde se mu podaří ho otevřít. Rozhodl se pro cestu domů a už během jízdy volal policii, která zajistila potřebné vybavení k otevření. Sešli se u muže doma a rozhodli se podívat, co v kufru je.

Čtěte také: Milujete vajíčka? Pak si určitě oblíbíte dnešní recept na výborný vajíčkovo-sýrový salát! Připravený je raz dva!

Co bylo uvnitř pohozeného kufru je šokovalo?

Netrvalo dlouho a policistům se podařilo kufr otevřít. To, co bylo uvnitř je doslova šokovalo. Když se otevřelo víko, vyskočil z kufru krásný pes. Strážníci ho ihned chytili, aby nedošlo k tomu, že jim uteče. Bylo na něm vidět, jak ke vystrašený a také dezorientovaný. Po chvíli ale zjistil, že se již nemusí bát a že je mezi dobrými lidmi, kteří mu chtějí pomoci. I proto ho z této pasti vysvobodili.

Ihned k veterináři

Samozřejmě bylo nutné zavést pudla který měl na obojku jméno Donut k veterináři. Ti naštěstí nezjistili nijak výrazné poškození zdraví, a to i přesto, že byl v kufru více než 6 hodin. Byl především vystrašený, dezorientovaný, měl vyšší teplotu a také byl dehydratovaný. To vše lékaři celkem rychle vyřešili a najednou měli v ordinaci krásného hravého pejska.

Příběh bude mít dohru

Je jasné, že tento čin je týráním zvířat a proto by neměl zůstat bez odezvy. Strážníci se nyní budou snažit vypátrat viníka. Jak podle daného kufru, který mají k dispozici, tak i podle obojku, která měl pes jménem Donut uvázaný na krku. Pokud se jim podaří pachatele najít, rozhodně může počítat s tvrdým trestem, jelikož to co udělal je opravdu velmi kruté.