Bývalý partner Dary Rolins a člen kapely Wohnout Matěj Homola se oženil! Osudovou lásku potkal v Indii!

Zatímco partneři Dary Rolins bývají často centrem pozornosti, o soukromém životě jejího bývalého manžela Matěje Homoly se toho moc neví. Nyní však hudebník překvapil veřejnost neočekávanou zprávou – před deseti lety si v Indii našel životní lásku a minulý týden se s ní tajně oženil. Jak se jejich vztah zrodil a jaká byla jejich netradiční svatba? Pojďme se na to podívat blíže.

Náhodné setkání v indické kavárně

Před deseti lety zavítal Matěj Homola na svých cestách do Indie. Jednoho rána si zašel do místní kavárny na ranní kávu, kde ho nečekaně obsluhovala dívka jménem Andrea. Jak sám Matěj popisuje, „Kupodivu tam nedělal Ind, ale jedna holka, která tam tehdy pracovala.“ Toto náhodné setkání se stalo počátkem jejich hluboké romance, která vydržela až do dneška.

Společné cesty za dobrodružstvími

Během následujících deseti let spolu Matěj a Andrea prožili nespočet vzrušujících dobrodružství po celém světě. Jejich vztah se postupně prohluboval, ačkoliv o něm veřejnost dlouho nevěděla. Matěj se k němu veřejně přiznal až nyní, když se s Andreou rozhodli učinit další krok a vzít se.

Netradiční svatba na zahradě

Minulou středu si Matěj a Andrea řekli své „ano“ uprostřed zahrady Matějova domu. Svatba se odehrála v úzkém kruhu rodiny a přátel a byla velmi neformální. Jak sám Matěj popsal, „K oltáři u nás na zahradě jsme přijeli na motorce, svatební pochod nám odehráli kolegové z naší kapely a následující zahradní párty byla plnotučná až do rána s velkým počtem příbuzných a přátel.

Instagram/matejhomola

Netradiční svatební oděv

I samotný svatební oděv novomanželů byl netradiční. Místo klasických svatebních šatů a obleku si zvolili volnější a barevnější variantu. Ženich Matěj byl oblečený v černé košili a kalhotách, zatímco nevěsta Andrea vsadila na barevnou vyšívanou sukni a černý top, který odhaloval její břicho. Navíc si s sebou na obřad přivezli i Matějovu motorku, s níž se nechali vyfotit.

Dara Rolins a jejich dcera

Jednou z otázek, která se vynořila po zprávě o Matějově svatbě, byla, zda se jí zúčastnila i jeho dcera Laura, kterou má s bývalou partnerkou Darou Rolins. Matěj si ale tuto informaci zatím nechává pro sebe. Je zřejmé, že i přes rozchod s Darou Rolins udržují oba rodiče dobré vztahy se svou dcerou.

Zdroj: Blesk.cz