Céline Dion se slzami v očích: „Když nebudu moct utíkat, budu chodit, když nebudu moct chodit, budu se plazit. Ale nezastavím se,“ (Video)

Zpěvačka světového formátu Céline Dion se nedávno otevřela veřejnosti a odhalila svůj nelehký boj se zákeřnou nemocí – syndromem ztuhlého člověka (Stiff-Person Syndrome). Nadcházející dokumentární film „I Am: Céline Dion“ nabídne neobyčejně upřímný vhled do jejího soukromí a ukáže, jak statečně se popová ikona snaží najít cestu zpět na koncertní pódia. Ačkoli cesta k uzdravení není jednoduchá, Céline je odhodlaná nevzdat se a dokázat, že i s tímto nelehkým onemocněním může nadále oslňovat své věrné fanoušky.

Silná žena za každou cenu

Céline Dion je bezesporu jednou z nejúspěšnějších a nejvlivnějších pěveckých osobností moderní doby. Svou neuvěřitelnou vokální technikou, charismatickými vystoupeními a nezaměnitelným hlasem si získala miliony příznivců po celém světě. Avšak za touto dokonalou fasádou se skrývá nelehký boj, který zpěvačka musí dennodenně svádět.

V roce 2022 Céline Dion otevřeně přiznala, že trpí nevyléčitelnou nemocí – syndromem ztuhlého člověka. Toto vzácné autoimunitní onemocnění se vyznačuje svalovou ztuhlostí, křečemi a poruchami chůze, což pro aktivní koncertní umělkyni představuje obrovský problém. Přesto se Céline odmítá vzdát a s nevídanou odvahou a houževnatostí se snaží najít cestu zpět na pódium.

Odhalení pravdy v novém dokumentu

Nadcházející dokumentární film „I Am: Céline Dion“ slibuje nevídaně otevřený a emotivní vhled do života této výjimečné zpěvačky. Režisérka Irene Taylor Brodsky, která má na svém kontě nominaci na Oscara, se rozhodla zpracovat Célinův příběh bez příkras a s naprostou upřímností.

Céline sama uvedla, že chtěla, aby její životní příběh byl vyprávěný důstojně a s respektem k ní i jejím fanouškům. Nedokázala si představit nikoho jiného, kdo by dokázal zachytit všechny nuance jejího boje a zároveň si udržet profesionální odstup než Irene.

Boj o návrat na pódium

Dokumentární snímek „I Am: Céline Dion“ mapuje nejen dlouhou a úspěšnou kariéru zpěvačky. Především její současné úsilí o návrat na koncertní pódia. Céline Dion otevřeně přiznává, že to pro ni není snadné a že musí denně bojovat s bolestivými příznaky své nemoci.

Není těžké udělat show, je těžké ji zrušit. Každý den tvrdě pracuji, ale musím přiznat, že to je boj. Strašně mi to chybí, lidé mi chybí. Když nebudu moct utíkat, budu chodit. Když nebudat moct chodit, budu se plazit. Ale nezastavím se, říká Céline s odhodláním v hlase.

Přestože syndrom ztuhlého člověka není léčitelný, Céline se nevzdává a věří, že pravidelným cvičením a lékařským dohledem dokáže zmírnit své příznaky natolik, aby se mohla alespoň na chvíli vrátit na pódium. Fanoušci po celém světě s napětím očekávají, zda se této popové královně podaří splnit její velký sen.

Dokumentární snímek jako pocta fanoušků

Pro Céline Dion bylo klíčové, aby dokument zachytil její příběh v celé jeho pravdivosti a důstojnosti. Zpěvačka si je vědoma, že její fanoušci si zaslouží znát celou pravdu o jejím boji, a proto se rozhodla otevřít se bez jakýchkoli příkras.

„Chci, aby se tenhle příběh vyprávěl důstojně. Vážím si sebe i svých fanoušků natolik, že toužím, aby znali celou pravdu,“ vysvětluje Céline své rozhodnutí. Tato upřímnost a respekt k fanouškům jsou pro ni zásadní a doufá, že dokument bude pro všechny, kteří ji milují, inspirativní a posilující.

Premiéra očekávaného dokumentu

Celosvětová premiéra dokumentárního filmu „I Am: Céline Dion“ je naplánovaná na 25. června exkluzivně na platformě Prime Video. Diváci se mohou těšit na neobyčejně otevřený a emotivní vhled do života této výjimečné zpěvačky.

Céline Dion se stala ikonou odolnosti a inspirace pro všechny, kteří čelí vlastním výzvám a zdravotním komplikacím. Její příběh ukazuje, že i v nejtěžších chvílích lze najít sílu pokračovat a dosáhnout svých snů. Fanoušci po celém světě s napětím očekávají, zda se jejich milovaná popová královna brzy opět před ně postaví okouzlí je svým jedinečným hlasem a charismatem.

Zdroj: Blesk.cz