David Hampl
27 září, 2020

Sedmadvacetiletá Abigail Ellisová prožívala po tragické smrti svého snoubence a otce svých tří dětí krušné časy. Sáhla si na úplné dno a už nepočítala s tím, že by ještě někdy v životě mohla být šťastná. Potom však poznala pětatřicetiletého Stephena Joynese a zdálo se, že se v jejím životě všechno obrátilo k lepšímu. Když se jim narodil malý Elon, byli oba štěstím bez sebe. Společných chvil si bohužel mohli užívat pouhých dvanáct dní, než přišla strašlivá rána.

Rodiče nedokázali útoku na svého malého synka zabránit

Dvanáctidenní chlapeček Elon ležel v proutěném koši v přízemí domu, kde rodina žila. Jeho matka byla v prvním patře domu, když uslyšela zoufalý křik a pláč svého syna. Když k němu doběhla, bylo už pozdě. Nebohé miminko napadl jejich vlastní pes, který pravděpodobně utekl z kotce na zahradě. Vzal nebohé dítě do čelistí a několikrát stisknul. Celé příšerné scéně bezmocně přihlížel i jeden ze starších Abaigailiných synů. Zoufalí rodiče už chlapečkovi nemohli pomoci, po převozu do nemocnice zemřel.

Strašlivý útok byl zřejmě způsoben žárlivostí jindy mírumilovného zvířete

Abigail se Stephanem měli dva psy. Kříženec Teddy podle slov rodiny a známých nepatřil mezi nebezpečné a agresivní psy. Na vině byla pravděpodobně žárlivost, nebo si dokonce mohl myslet, že je tříkilové děťátko hračka. V každém případě rozlíceného psa policie odvezla a po ukončení vyšetřování bude zřejmě uspán. Abigail a Stephen byli zatčeni pro podezření z hrubého zabití z nedbalosti a následně propuštěni na kauci. Okolí rodiny o nich mluví jako o dobrých lidech i a celou situaci označují za tragickou nehodu. Sousedé vypověděli:

· „Děti byly její svět. Je to skvělá máma, která je vždycky staví na první místo.“

· „Je to jen tragická nehoda. Abbie je milá. Miluje psy a nikdy by je neměla u dětí, kdyby si myslela, že jsou nebezpeční.“

· „Abbie byla skvělá máma. Nikdy neměli moc peněz, ale děti měly vše, co potřebovaly.“

Sdílejte článek