Červená řepa je zázračný lék pro pacienty s játry. Pokud ji konzumujete, můžete se zbavit toxinů!

Vánoce už jsou nějakou dobu za námi, ale stále tu s námi je období zimy, tedy chladných dlouhých večerů, kdy toho člověk moc pohybu nedá. Lidé mají stále tendenci zatěžovat svůj organismus nezdravými pokrmy, nápoji a zlozvyky jakými jsou například cigarety nebo alkohol. Je proto na čase detoxikovat svůj organismus pomocí tohoto skvělého přírodního receptu z červené řepy.

Játra jsou důležitá

Orgánem, který dostává mnohdy opravdu zabrat, jsou samozřejmě játra, která musí všechny nezdravé látky zadržet, zpracovat a odstranit z těla. Bez nich bychom byli opravdu ztraceni. Játra tedy jedou neustále naplno a téměř nikdy si neodpočinou. Může se tedy stát, že jsou někdy zahlcené a přestanou správně fungovat, což můžeme poznat na únavě nebo různých nemocech.

Pokud se nechcete dostat do takové fáze, je vhodné jíst zdravě a nezatěžovat játra nadměrným přísunem jedů. Jste-li ovšem ve fázi, když už toho játra mají opravdu dost nebo cítíte, že by se měly pročistit, udělejte to pomocí tohoto báječného přírodního receptu, který dokonale vyčistí játra od nebezpečných toxinů.

Čtěte také: Odstraňte si bradavice, vyrážky a znaménka na pokožce s tímto přírodním receptem

Řepa plná zdraví

Červenou řepu nemá mnoho lidí rádo, a přitom jde o jeden z nejzdravějších druhů zeleniny. Zdravotní účinky červené řepy jsou: zlepšuje krevní oběh, snižuje vysoký krevní tlak a chrání nás před škodlivými radikály z vnějšího prostředí.

Možnosti konzumace

Lze ji konzumovat syrovou, pečenou nebo třeba v salátu. Možností je také vymačkat z ní čerstvou šťávu a tu pít každé ráno půl hodiny před snídaní. Není lepšího startu do nového dne než se sklenicí řepové šťávy. Pokud by vám nechutnala její výrazná a možná i nepříjemná chuť, můžete si ji zředit jablečným džusem.

Na přípravu receptu budete potřebovat: 3 menší řepy a 2 mrkve. Vše řádně oloupejte, nakrájejte na malé kousky a rozmixujte. Šťávu pak pijte před každým jídlem a vaše játra budou zdravá.