David Hampl
4 dubna, 2019

Ne vždy se lidé na silnicích chovají ohleduplně a tak, jak by se slušelo a patřilo. To je případ i řidiče červeného vozu, který neakceptoval jakékoliv základy slušného chování. Stalo se tak na parkovišti, které bylo celkem plné. Bylo zde auto, které pomalu odjíždělo. A jak je zvykem, dojelo k němu jiné, které samozřejmě slušně počkalo a dalo mu prostor. A to byl právě řidič zmíněného Jeepu.

Zatímco Jeep čekal, stalo se něco neuvěřitelného

Auto z parkoviště pomalu vyjíždělo a Jeep čekal na to, až odjede úplně, aby mohl na parkovací místo zajet. To, co se ale stalo následně, to rozhodně nikdo nečekal. K čemu zde došlo? Najednou se přiřítil řidič červeného auta. Nedbal ani předpisů, ani slušnosti a na rázem uvolněné místo bez jakýchkoliv okolků zajel. Vystoupil z vozu, zamkl ho a šel pryč. Je jasné, že řidič Jeepu byl pěkně rozčilený. Reakce na sebe však nenechala dlouho čekat.

Co řidič Jeepu udělal? To neuvěříte

Tipnete si, jaká byla jeho reakce? Můžete hádat. Arogantního řidiče ani nevytroubil, ani ho nezablokoval, ani mu nepoškodil auto. Udělal totiž něco zcela unikátního, co málokdo čekal. Je třeba říci, že má terénní Jeep. A ten je vybavený navijákem. Právě ten se řidič rozhodl použít pro svou zajímavou pomstu. Přijel k vozu arogantního řidiče, vytáhl naviják a už se začalo dít to, co bylo úkolem pomsty. Jeho auto vytáhl za parkovacího místa do plochy parkoviště. Tím si ono své místo opět uvolnil a mohl si na něj zaparkovat.

Jak vše vypadalo si můžete prohlédnout na videu níže. Co na něho říkáte, je to zajímavý způsob pomsty a udělali byste něco takového také? A setkali jste se někdy s arogantním řidičem, který nevěděl, co je to slušnost a pravidla provozu?

Sdílejte článek