Češi milovali tento seriál. Jak se mají hrdinové Policejní akademie po 36 letech od promítání?

Policejní akademie je již kultovní filmová série, kterou zná snad každý. Tato komedie se poprvé hrála na plátně v roce 1984. Od té doby si získala obrovskou základnu fanoušků z celého světa. Postavy byly jedinečné, nechybělo obrovské množství vtipů a absurdních situací. Uplynulo již 36 let a tyto filmy nás stále baví a dostávají do dobré nálady. Jak se mají herci, kteří ztvárnili hlavní postavy?

Bez Mahoneyho by filmy nebyly slavné

Steve Guttenberg si zahrál Mahoneyho, který se stal nejdůležitější postavou celé série. Bez jeho úsměvu, vtipů a šarmu by se filmy možná vůbec neproslavily. Pravdou je, že v 90. letech se mu přestalo dařit a nyní již téměř nehraje. A když se někde objeví, bývají to většinou nekvalitní filmy, které získávají tvrdou kritiku od diváků.

https://www.enimerotiko.gr/

Z Policejní akademie do Sexu ve městě

Kim Cattrall, která si zahrála Karen Thompson, si možná vůbec nepřiřadíte k postavě Samanthy ze Sexu ve městě. Jedná se ale o stejnou herečku, která se po roli v Policejní akademii dostala na výsluní právě díky Sexu ve městě. V pokračování „A jak to bylo dál“ se již neukázala a v současnosti se již příliš před filmovými kamerami neukazuje.

https://www.enimerotiko.gr/

Drobná žena, kterou si všichni zamilovali

Marion Ramsey si zahrála milovanou Laverne Hooks. Tato postava je u diváků neuvěřitelně oblíbená. Vysoký hlásek a malá postava si získala srdce fanoušků po celém světě. Bohužel kariéra této herečky se po skončení natáčení Policejní akademie nijak nevyvíjela. Během let se objevila jen v pár malých rolích a v současnosti se mnohem více věnuje zpěvu.

https://www.enimerotiko.gr/

Milovaný i nenáviděný kapitán Harris

Představitel kapitána Harrise, George William Bailey, nebyl ve skutečnosti tak starý během natáčení. Díky svým genům mu ve 30 letech zešedly vlasy. Díky tomu ale mohl hrát postavy, které byly mnohem starší než on. To se stalo také v Policejní akademii, kde si zahrál kapitána ve středním věku. Herectví se věnuje dodnes a poměrně dobře se mu daří.

https://www.enimerotiko.gr/

Zdroj: enimerotiko.gr