Česká paterčata vyvolala poprask ve chvíli, kdy spatřila náš svět. Nyní je čeká škola a oni i jejich rodiče opět volají o pomoc! Co potřebují a proč? Najdou se ještě lidí, kteří jim pomohou? -
Menu

Česká paterčata vyvolala poprask ve chvíli, kdy spatřila náš svět. Nyní je čeká škola a oni i jejich rodiče opět volají o pomoc! Co potřebují a proč? Najdou se ještě lidí, kteří jim pomohou?

Česká paterčátka rostou jako z vody! Druhého června už oslavily šesté narozeniny. Do školy se ale zatím nechystají, a ještě si na ní rok počkají, protože rodiče zažádali o odklad, a tak mají ještě čas, než budou muset nastoupit do první třídy.
Děti se tak mohou těšit na poslední rok strávený ve školce. V té si to prý všichni náramně užívají, byli rozloženi do dvou tříd, tím pádem jsou od sebe děti nepatrně odděleny a maminka Saša je za to jenom ráda. Oba rodiče moc děkovali všem učitelkám, které se o děti ve školce ochotně starají a věnují jim bezchybnou péči. O odklad paterčat rodiče zažádali již dříve a dali o tom vědět už letos v únoru. Rozhodli se tak, jelikož je čeká příprava dětí na vstup do školy. A to je velice nelehký úkol.

Početná rodinka užívá léta

Terezka, Martin, Deny, Míša a Alex, známá paterčata rodičů Alexandry Kiňové a Antonína Kroščena. Všechny děti si prošly vzdělávacím programem s názvem Maxík, což je program pro budoucí předškoláky zaměřující se na přípravu dětí s odkladem. Ten má zajistit bezproblémový vstup dětí na základní školu. Všichni si ho prý velice užili, a dokonce je to i bavilo. Nyní mají, ale od příprav na školu pauzu a celá rodina si hojně užívá prázdnin a společných letních radovánek.

Rodina žádá o pomoc

V nedávné době rodiče dětí zveřejnili na sociálních sítích příspěvek s prosbou o pomoc. Copak by dětičky potřebovaly tentokrát? Žádají okolí, zdali by byli tak hodní a nezaslali jim nějaké repelenty proti komárům a klíšťatům, opalovací krémy s vyšším faktorem a také balzám na rty s UV filtrem.

Rodinka se zřejmě jako každá jiná chystá někam na dovolenou za sluníčkem, zábavou, odpočinkem a rádi by, aby se všichni vrátili bez spálených ramínek, suchých rtíků či klíšťat, kterých je všude habaděj.

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2
Tisk
Nezařazené

Vzpomínáte si na malého Dennise z kultovní komedie? Je neuvěřitelné,…

To snad není ani možné, od natočení kultovní komedie Dennis – postrach okolí uplynulo již 27 let. Za tu dobu…
Nezařazené

Otec zveřejnil obrázek dítěte na Facebooku: Hned po pár prvních…

Náhody, které zachraňují životy, i tak by se dal popsat příběh, který skončil záchranou života. Když nahrál novopečený tatínek fotku…
Nezařazené

Všímavá babička zachránila vnučce život: Otrávit jí chtěla vlastní teta…

Členové rodiny by měli mít mezi sebou to nejčistší pouto. Měli by si vzájemně pomáhat a sdílet spolu to dobré…
ZE ŽIVOTA

Obrovská radost a oslava z dvojčat se proměnila v životní…

Ve chvílích, když uslyšíte slova „Je mi to líto“, automaticky očekáváte špatnou zprávu. Ta věta může znamenat, že váš život…
Nezařazené

MUDr. Martina Kopáčová upozorňuje všechny ženy i muže starší 30…

Pomerančový džus, croissant s máslem nebo kousek bábovky a káva. Klasická snídaně mnohých z nás. Přečtěte si, proč byste měli naopak vyměnit…
Nezařazené

Pavel (42): Vlastníma rukama jsem za pár tisíc postavil dokonalý…

Občas nemáme mnoho peněz na to, abychom si pořídili krásné vlastní bydlení někde na vesnici nebo ve městě. Máme tím…