Česká paterčata vyvolala poprask ve chvíli, kdy spatřila náš svět. Nyní je čeká škola a oni i jejich rodiče opět volají o pomoc! Co potřebují a proč? Najdou se ještě lidí, kteří jim pomohou?

Česká paterčátka rostou jako z vody! Druhého června už oslavily šesté narozeniny. Do školy se ale zatím nechystají, a ještě si na ní rok počkají, protože rodiče zažádali o odklad, a tak mají ještě čas, než budou muset nastoupit do první třídy.
Děti se tak mohou těšit na poslední rok strávený ve školce. V té si to prý všichni náramně užívají, byli rozloženi do dvou tříd, tím pádem jsou od sebe děti nepatrně odděleny a maminka Saša je za to jenom ráda. Oba rodiče moc děkovali všem učitelkám, které se o děti ve školce ochotně starají a věnují jim bezchybnou péči. O odklad paterčat rodiče zažádali již dříve a dali o tom vědět už letos v únoru. Rozhodli se tak, jelikož je čeká příprava dětí na vstup do školy. A to je velice nelehký úkol.

Početná rodinka užívá léta

Terezka, Martin, Deny, Míša a Alex, známá paterčata rodičů Alexandry Kiňové a Antonína Kroščena. Všechny děti si prošly vzdělávacím programem s názvem Maxík, což je program pro budoucí předškoláky zaměřující se na přípravu dětí s odkladem. Ten má zajistit bezproblémový vstup dětí na základní školu. Všichni si ho prý velice užili, a dokonce je to i bavilo. Nyní mají, ale od příprav na školu pauzu a celá rodina si hojně užívá prázdnin a společných letních radovánek.

Rodina žádá o pomoc

V nedávné době rodiče dětí zveřejnili na sociálních sítích příspěvek s prosbou o pomoc. Copak by dětičky potřebovaly tentokrát? Žádají okolí, zdali by byli tak hodní a nezaslali jim nějaké repelenty proti komárům a klíšťatům, opalovací krémy s vyšším faktorem a také balzám na rty s UV filtrem.

Čtěte také: Talentová soutěž má dalšího favorita: vystoupení nevidomého chlapce s autismem přimělo každého v místnosti mít v očích slzy emocí!

Rodinka se zřejmě jako každá jiná chystá někam na dovolenou za sluníčkem, zábavou, odpočinkem a rádi by, aby se všichni vrátili bez spálených ramínek, suchých rtíků či klíšťat, kterých je všude habaděj.

Poděkování na míru

Každý z dárců, který se rozhodně rodině pomoc a zašle jim jakoukoliv položku ze seznamu, o kterou zažádali, prosí Alexandra s Antonínem ještě o jednu věc. Přáli by si, aby k balíčku přiložili odesílatelé daru svou e-mailovou adresu, rádi by každému mohli alespoň skrze email poděkovat osobně za jejich ochotu a laskavost jim pomoc.

Podpořit můžete i vy

Celá rodina je vděčná za každý dar i příspěvek a předem za vše děkuje, jelikož je to pro ně velké ulehčení. Pokud by je chtěl kdokoliv podpořit jakoukoliv finanční částkou má možnost jim ji zaslat na jejich transparentní účet s číslem – 2900747774/2010.

Budeme doufat, že si celá rodina prázdniny užije a najde se dostatek ochotných dárců, kteří je podpoří.