Česká paterčata vyvolala poprask ve chvíli, kdy spatřila náš svět. Nyní je čeká škola a oni i jejich rodiče opět volají o pomoc! Co potřebují a proč? Najdou se ještě lidí, kteří jim pomohou? -
Menu

Česká paterčata vyvolala poprask ve chvíli, kdy spatřila náš svět. Nyní je čeká škola a oni i jejich rodiče opět volají o pomoc! Co potřebují a proč? Najdou se ještě lidí, kteří jim pomohou?

Česká paterčátka rostou jako z vody! Druhého června už oslavily šesté narozeniny. Do školy se ale zatím nechystají, a ještě si na ní rok počkají, protože rodiče zažádali o odklad, a tak mají ještě čas, než budou muset nastoupit do první třídy.
Děti se tak mohou těšit na poslední rok strávený ve školce. V té si to prý všichni náramně užívají, byli rozloženi do dvou tříd, tím pádem jsou od sebe děti nepatrně odděleny a maminka Saša je za to jenom ráda. Oba rodiče moc děkovali všem učitelkám, které se o děti ve školce ochotně starají a věnují jim bezchybnou péči. O odklad paterčat rodiče zažádali již dříve a dali o tom vědět už letos v únoru. Rozhodli se tak, jelikož je čeká příprava dětí na vstup do školy. A to je velice nelehký úkol.

Početná rodinka užívá léta

Terezka, Martin, Deny, Míša a Alex, známá paterčata rodičů Alexandry Kiňové a Antonína Kroščena. Všechny děti si prošly vzdělávacím programem s názvem Maxík, což je program pro budoucí předškoláky zaměřující se na přípravu dětí s odkladem. Ten má zajistit bezproblémový vstup dětí na základní školu. Všichni si ho prý velice užili, a dokonce je to i bavilo. Nyní mají, ale od příprav na školu pauzu a celá rodina si hojně užívá prázdnin a společných letních radovánek.

Rodina žádá o pomoc

V nedávné době rodiče dětí zveřejnili na sociálních sítích příspěvek s prosbou o pomoc. Copak by dětičky potřebovaly tentokrát? Žádají okolí, zdali by byli tak hodní a nezaslali jim nějaké repelenty proti komárům a klíšťatům, opalovací krémy s vyšším faktorem a také balzám na rty s UV filtrem.

Rodinka se zřejmě jako každá jiná chystá někam na dovolenou za sluníčkem, zábavou, odpočinkem a rádi by, aby se všichni vrátili bez spálených ramínek, suchých rtíků či klíšťat, kterých je všude habaděj.

Poděkování na míru

Každý z dárců, který se rozhodně rodině pomoc a zašle jim jakoukoliv položku ze seznamu, o kterou zažádali, prosí Alexandra s Antonínem ještě o jednu věc. Přáli by si, aby k balíčku přiložili odesílatelé daru svou e-mailovou adresu, rádi by každému mohli alespoň skrze email poděkovat osobně za jejich ochotu a laskavost jim pomoc.

Podpořit můžete i vy

Celá rodina je vděčná za každý dar i příspěvek a předem za vše děkuje, jelikož je to pro ně velké ulehčení. Pokud by je chtěl kdokoliv podpořit jakoukoliv finanční částkou má možnost jim ji zaslat na jejich transparentní účet s číslem – 2900747774/2010.

Budeme doufat, že si celá rodina prázdniny užije a najde se dostatek ochotných dárců, kteří je podpoří.

Líbil se vám článek?

Tisk
ZE ŽIVOTA

Tomuto chlapci nedali oběd, protože neměl peníze – jeho spolužák…

Malý Cayden je skutečně chlapcem, na kterého mohou být rodiče právem pyšní. A to z důvodu, co udělal. Jeho spolužák ve…
ZE ŽIVOTA

Mladá žena se po nehodě probudí. Ještě ale neví, že…

Někdy se život změní doslova během jediné minuty. Důležité ale je dokázat každou životní tragédii překonat a přizpůsobit se tomu,…
ZE ŽIVOTA

Šokovaný farmář nalezl vajíčko, které bylo dost větší než ostatní.…

Matka příroda dokáže někdy vytvářet podivné kreace. Nejspíš má i smysl pro humor, jelikož někdy je s podivem, jaké zvláštnosti umí…
ZE ŽIVOTA

Ivana Gottová promluvila o odchodu svého manžela. Její slova jsou…

Celý český národ naprosto šokovala zpráva o smrti zlatého slavíka Karla Gotta. Ten zemřel v noci 1. října ve věku 80…
ZE ŽIVOTA

Paterčata z Milovic čekají na další věci od štědrých Čechů!…

Kdo by neznal rodinu z Milovic, které se narodila paterčata. Holčička a kluci tento rok opět zamíří do školky. Po…
ZE ŽIVOTA

Karel Gott byl až do posledních chvil v kontaktu se…

Zemřel Karel Gott. Věta, která druhého října ráno šokovala nejen celou Českou republiku, ale i mnohé další země. Čas se…