Česnek, jablečný ocet a med je kombinace, která vám pomůže překonat mnoho nemocí. Doporučení od lékařů

Již naši předkové věděli, že k léčbě různých nemocí je zapotřebí síla z přírody. V té době neexistovala žádná farmaceutika a jiné podobné produkty. Lidé věřili přírodě a moc dobře věděli, co na který neduh pomáhá. Dělali si masti a různé lektvary, které je zbavovaly nepříjemností a zdravotních problémů. Ve finále byli mnohem méně nemocní a nachlazení než my teď v moderní době, protože naše těla jsou neustálým přísunem farmaceutik oslabená. Kdybychom více věřili přírodě a brali si z n jen ty nejlepší léky, které nám nabízí, určitě bychom byli zdravější, šťastnější a spokojenější. Jednou takovou možností je i nápoj ze tří složek, který vás dokáže zbavit nejrůznějších zdravotních trápení.

Síla skrytá v česneku

Zřejmě jste zvědaví, o jaké složky se jedná. První složkou je česnek. Už naši předkové ho používali při léčbě nachlazení, artritidy, vysokého krevního tlaku a infekcí. Stejně tak dokáže léčit astma, impotenci, neplodnost a rakovinu. Dokonce pomáhá i se snížením cholesterolu a podporuje imunitní systém. Nyní se podíváme na další složky, jejíž výsledná kombinace má podle odborných studií pozitivní vliv při léčbě mnoha druhů rakoviny.

Složky a jejich příprava

Složení nápoje je tedy následující: 10 stroužků česneku, 1 šálek jablečného octa a 1 šálek organického a nepasterizovaného medu. Jsou to složky, které máte většinou stále doma a užíváte je téměř každý den. Z toho důvodu nemusíte nikde chodit po obchodech a můžete se rovnou pustit do výroby léčivého lektvaru.

Čtěte také: Máte zničené vlasy a přitom jste už vyzkoušeli všechno? Zde je účinná vlasová kúra z přírodních olejů!

Všechny složky vložte do mixéru a mixujte, dokud nedosáhnete homogenní směsi (cca 90 vteřin). Směs poté vložte do nádoby, uzavřete ji a dejte do lednice. Vždy po 5 dnech si ovšem udělejte novou, protože jinak by se vám mohlo spíše přitížit. Buďte trpěliví, vytrvalí a výsledky se brzy dostaví.

Užívání lektvaru

Nápoj, který z těchto tří složek uděláte by se měl podávat každé ráno na lačný žaludek. Po dvou týdnech užívání by se měly začít dostavovat první pozitivní účinky. Nápoj ovšem nemusí každému vyhovovat, protože má poměrně výraznou vůni a silnou chuť. Na druhou stranu jde o pořádnou porci zdraví, což naše tělo ocení.