Cesta Jiřího Kajínka k oltáři! Pár odtajnil fotografie ze svatebního obřadu!

Jiří Kajínek nedávno vstoupil do nové životní etapy. Tento bývalý vězeň si vzal svou dlouholetou partnerku Magdu Gubovou a slavnostní obřad se uskutečnil ve čtvrtek odpoledne na brněnské Staré radnici. Svatba Jiřího Kajínka představuje významný milník v jeho životě a příběh, který zaujal širokou veřejnost.

Instagram

Cesta Jiřího Kajínka k oltáři

Jiří Kajínek je jednou z nejkontroverznějších postav českého právního systému. Odsouzený za vraždu a uvězněný na dlouhá léta, Kajínek se dočkal milosti od prezidenta Miloše Zemana v roce 2017. Propuštění z vězení pro něj znamenalo příležitost začít nový život a Kajínek se rozhodl učinit ten nejdůležitější krok – vzít si svou životní partnerku Magdu Gubovou.

Instagram

Obřad na Staré radnici v Brně

Svatební obřad Jiřího Kajínka a Magdy Gubové se odehrál na brněnské Staré radnici. Slavnostní okamžik sdílel pouze úzký okruh blízkých, včetně svědků. Kajínek si pro tuto příležitost pečlivě vybral své oblečení – černý oblek a bílou košili s rozhalenkou, zatímco jeho nevěsta Magda zvolila tmavě modré šaty a boty na podpatku.

Čtěte také: Lidé mají dobrý důvod, proč každý den vykupují jeden obchod s koblihami

Instagram

Fotografie ze svatby

Jiří Kajínek se pochlubil fotografiemi ze své svatby na Instagramu. Záběry zachycují dojemné momenty z obřadu, včetně výměny prstenů a prvního manželského polibku.

Zdroj: Expres.cz