Redakce ProSvět.cz
20 prosince, 2018

Určitě se shodneme na tom, že není nic příjemnějšího, nežli se vrátit do krásně provoněné domácnosti, kdy vás už mezi dveřmi omámí příjemná a líbivá vůně, jež udělá dobrý dojem i na každého vašeho hosta. Máte-li špatné zkušenosti s kupovanými osvěžovači vzduchu, které sice slibovaly úžasný výsledek, ale skutek žádný, pak si vyrobte domácí osvěžovač vzduchu a věřte mi, že nebudete litovat!

Vyrobit si domácí osvěžovač vzduchu vám nezabere mnoho času, navíc jej vyrobíte prakticky za hubičku a z věcí, které máme běžně úplně všichni, jen nás nenapadlo je spojit a vytvořit něco, co opravdu funguje. S tímto osvěžovačem bude váš domov nádherně vonět a vy se tak budete ještě o něco raději vracet.

Co budete potřebovat na přípravu?

  • 1 polévkovou lžíci sody
  • 3 polévkové lžíce aviváže
  • 3 hrníčky vody
  • lahvičku s rozprašovačem

Jak postupovat při přípravě?

  1. Vodu nalijte do hrnce a nechte ji zahřát.
  2. Jakmile se voda zahřeje, přidejte do ní aviváž a promíchejte.
  3. Nechte chvíli společně povařit a poté přelijte do lahvičky s rozprašovačem.
  4. Přidejte jedlou sodu, protřepejte a lahvičku dobře uzavřete.
  5. Následně kdykoli podle potřeby domácnost provoňte rozstříkáním osvěžovače v prostoru.

Domácí osvěžovač vzduchu neohrožuje na zdraví

Domácí osvěžovač vzduchu je skvělý v tom, že jeho příprava netrvá dlouho, stojí jen minimum financí a vydrží opravdu hodně dlouho. Určitě také musím vyzdvihnout skutečnost, že v sobě neobsahuje nic chemického, což je jedině dobře pro vaše zdraví. Na rozdíl od osvěžovačů, které si můžete pořídit v obchodě nebo drogerii, tak do vzduchu nebudete vířit žádné škodlivé látky.

Sdílejte článek