Chcete, aby Vaše dárky byly letos ty nejhezčí a přímo od srdíčka? Pak se inspirujte těmito nádhernými tipy, jak neodolatelně zabalit dárek!

Nikdy není příliš brzy začít připravovat své dárky pro Vaše blízké, zejména jde-li o Vánoce! Dnes Vám proto přinášíme nádhernou inspiraci, jak dokonale zabalit letošní dárky k Vánocům tak, aby byly pod stromečkem ty nejhezčí! Co více, tím, že si na nich dáte záležet, budou přímo od srdíčka, což Vaše bližní určitě potěší!

Vánoční pošta

[hana-code-insert name=’google‘ /]No řekněte sami, není nic hezčího, než dostat dárek přímo od Ježíška, že?!

Čtěte také: Zemřela herečka z kmene Apačů známá svým projevem na Oscarech v roce 1973

Pro cestovatele a snílky

Pokud osoba, kterou se chystáte obdarovat, miluje cestování, určitě ocení takovýto dárek. K jeho zabalení nebudete potřebovat nic více, než nějaký ten provázek a použité staré mapy např. z autoatlasů.

Teplé balení

Nevyhazujte svůj starý pletený svetr, když jde takto užitečně a krásně ještě využít. Takovéto ručně vyrobené obaly určitě nezahřejí jen samotný dárek, ale i srdce obdarovávaného.

Pompomy

Pokud jste unavení z obyčejného balícího papíru, pak vyzkoušejte tuto inspiraci s pompomy, které jsou načechrané, teplé, roztomilé a velmi jednoduché na výrobu.

Přírodní prvky

Nemusíte jít daleko pro tuto krásnou dekoraci. Jděte se projít do nejbližšího parku, nebo lesa a až uvidíte četné hezké dekorace pro Váš dárkový balíček, nezapomeňte si je přinést domu.

Obalový materiál

I pěkný kus látky se může stát krásným balíčkem pro Váš dárek. Nejlepší je, že existují téměř neomezené variace. Samotné balení je snadné:

  1. Položte čtvercový kus látky lícem dolů a umístěte svůj dárek do středu.
  2. Spojte dva protichůdné rohy dohromady v uzlu.
  3. Spojte další dva rohy stejným způsobem.
  4. Vytvořte druhý uzel se dvěma původními rohy.
  5. Jeden konečný uzel. Nyní můžete přidat nějaké dekorace a Váš dárkový balíček je připraven!

Takto můžete vytvořit perfektně unikátní kus obalového materiálu – například velryby. Jsou super-roztomilé!

Pokud byste chtěli udělat něco zvláštního, můžete zkusit dekoraci přímo na papíře. Je to velmi ohebný materiál, takže s ním nebudete mít potíže. Existuje i další způsob – použijte barvu, nechte ji vyschnout a pak na ni něco napište kouskem křídy. A pokud máte šicí stroj, budete mít možnost udělat i něco takového:

[hana-code-insert name=’google‘ /]Razítka

Tato metoda je vskutku jednoduchá. Vše, co potřebujete, je jen tužka s gumou, nějakou barvu a houbu. Jednoduchý a roztomilý vzor teček je vždy trendy.

Řezba

Jednoduchý, ale velmi neobvyklý způsob, jak vyzdobit téměř všechny obaly. Doporučujeme nejdříve vytvořit šablonu, ze kterého si vystřihnete jen polovinu celého tvaru. Efekt bude ještě hezčí, pokud vytvoříte druhou vrstvu pod horní vrstvou.

Ručně malovaný obal

Tak tento balící papír je zkrátka fascinující a jedinečný! Co více, s barvičkami si můžete vyhrát dle libosti!

Papírové krabice

[hana-code-insert name=’google‘ /]Schémata pro papírové krabice jakéhokoli tvaru a druhu najdete na internetu (youtube) a ve většině případů je můžete jednoduše vytisknout a rovnou složit.

Cedulky ze solného těsta

Jednoduchý recept na slané těsto lze nalézt kdekoliv. To Vám pomůže nejen při vaření, ale i v těžké a přitom příjemné práci balení dárků!

Ubrousky a krajky

Ubrousky a krajkové stuhy jsou opravdu skvělým materiálem pro umění bez ohledu na sezónu, a pokud je připravíte na Vánoce, určitě potěší oko obdarovávaného. Je to zkrátka skvělý nápad na ozdobení Vašich dárků.

Luxus?!

[hana-code-insert name=’Dole‘ /]

Máte do ma zlatý (stříbrný) sprej? Pak už si jen najděte jakékoli větvičky, listy nebo jiné přírodní objekty, které ve spojení se zlatou barvou vytvoří luxusní dekoraci.

Lepidlo a třpytky

Některá lepidla, nebo oboustranná páska a několik třpytek je vše, co potřebujete!

Pokud se Vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli a rodinou :-)!