Domů TIPY A TRIKY Chcete být tou nejvíce okouzlující osobou na světě? Zde je 9 psychologických...

Chcete být tou nejvíce okouzlující osobou na světě? Zde je 9 psychologických triků, které musíte ovládnout!

Jeff Haden, jeden z nejvlivnějších a nejoblíbenějších lidí na Linkednu a autor téměř 30 obchodních a komunikačních knih, vysvětlil, jak mohou někteří lidé snadno získat důvěru každého a vytvořit pozitivní představu o sobě.

Dnes jsem pro Vás přichystali seznam 9 charakteristik, které činí osobu velmi okouzlující. Stačí se jimi řídit a budete okouzlující osobou i pro své okolí!

Nebojíte se riskovat.

Okouzlující lidé se nesnaží vyhrát ve všem. Naopak, jejich cílem je dát více, aniž by očekávali něco na oplátku. Pro ně není těžké přiznat své chyby, selhání, nebo mluvit o svých slabostech. A je to něco, čeho ne každý je schopen.

Dokáží otevřeně říci: „Žárlím na Vás“, nebo „to nedokážu udělat, prosím, učte mě“, protože vědí, že lidé oceňují poctivost a skutečné emoce.

Ukazujete upřímnou radost, když se setkáváte s ostatními.

Udržování očního kontaktu je v rozhovoru opravdu důležité a lidé, kteří mají charisma, to vědí. Usmějí se, když se usmějete. Zamračí se, nebo kývnou, když to uděláte i Vy. Nepokoušejí se vše po Vás opakovat. Zaměřují se na to, co říkáte a pečlivě Vás poslouchají, věnují pozornost všem Vašim citům a slovům.

Takováto zpětná vazba Vám pomůže nalézt společnou roli s každým, a jednoduše tak získáte důvěru svého partnera.

Hledáte vzájemné porozumění.

Většina lidí nevědomky hledá rozpor a neshody, které mohou vést spíše k rozporu než k rozhovoru. Okouzlující a charismatičtí lidé vždy hledají společnou znaky s každým.

Pokuste se tedy najít něco společného se svým partnerem. To Vám pomůže začít zajímavý rozhovor a získát pozitivní emoce.

Kam dál?

10 věcí, které odborníci nedoporučují dělat před tím, než jdete večer do postele!

11 pravidel přímo od párů, které si prošly těžkým obdobím. Měl by se jimi řídit každý, kdo chce žít šťastný a spokojený život ve vztahu!

Psychologové představují koncept Pravidla 3 Minut, kterým by se měl řídit každý rodič!

13 Nejužitečnější ořechů a semínek, které je lepší jíst každý den, abyste zůstali zdraví a fit!

11 zcela zásadních chyb v řeči našeho těla, které zpravidla děláme každý den v práci!

Další články