Domů KRÁSA A MÓDA Chcete být trendy? Zde je 10 věcí, které byste měli vytřídit pryč...

Chcete být trendy? Zde je 10 věcí, které byste měli vytřídit pryč ze svého šatníku!

„Máte zajímavější život, pokud budete nosit impozantní oblečení“ – řekl Vivienne Westwood. Existuje určitá pravda: dokonce i když nová obuv nedokáže Váš život obrátit vzhůru nohama (navzdory příběhům o popelce), mohou dramaticky zlepšit Vaši náladu a důvěru. Nudné, nic neříkající a staré oblečení jen zkazí Váš vzhled. Nejlepší věc, kterou můžete s tímto druhem oblečením udělat, je zbavit se ho.

Dnes jsme proto pro Vás sestavili seznam šatů, které na nikom nevypadají dobře, a proto by ani neměly zabírat prostor ve Vaší skříni.

1. Věci, které vlastní téměř každý.

Masový trh mění módní trendy na módní epidemii. Všichni si pamatujeme obtěžující boty UGG a pletené boty. Nejenže tyto boty postrádají individualitu, ale nevypadají tak stylově jak si myslíte. Proto si raději vždy položte otázku typu: Měla bych skutečně vynaložit peníze na takovou obuv?

2. Oblečení, které ve skutečnosti neodpovídá Vašemu typu těla.

Vaše oblečení by mělo skrývat nedokonalosti Vašeho těla, nesmí je zvýrazňovat. Mini šaty tak sice mohou být na vrcholu módy, ale pokud nebudou vyhovovat Vašemu typu těla, budou na Vás vypadat směšně a nepříjemně. Stejné pravidlo platí i pro oděvy, které neodpovídají Vaší velikosti. Černá tužková sukně je nezbytnou součástí každého šatníku, ale pokud švy drží na posledních nitích, je čas se jí zbavit.

3. Nízká kvalita oblečení a bot.

Krystaly, leopardové výtisky a světlé neonové barvy, které se objevují na seznamech nejnechutnějších šatů, by na Vás mohly vypadat opravdu dobře. Musíte se však ujistit, že toto oblečení je vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů. Nemůžete vypadat okouzlujícně v šatech vyrobených z nekvalitních látek a špinavých švů, nebo z materiálu, který Vám připomíná plast na dotek.

4. Oblečení, které odhaluje.

Kam dál?

Všímáte si poslední dobou na sobě něčeho divného? Zde jsou zdravotní příznaky, které byste nikdy neměli ignorovat!

7 ranních návyků, které Vám brání ve Vaší vysněné postavě! Zbavte se jich a dosáhněte ideálního těla!

Psychologové radí, co dělat, abyste byli součástí těch jedinečných 8 % populace, jež si plní své sny a cíle!

Kosmetologové vysvětlují, proč jsou některá běžná pravidla péče o pleť zcela falešná!

Tak tomuhle se říká, mít doma šikovného muže! Poproste svého manžela, ať Vám takovou dekoraci také vyrobí!

Další články