Detoxikační koupel umí eliminovat toxiny i přispět k psychické pohodě

[no_pagination]

Už jste někdy slyšeli o Empsomské soli? Ačkoliv to může být pro mnohé zcela nový objev, tato sůl a zejména pak lázeň z této soli je již známá po staletí… Dříve si tuto lázeň dopřávala pouze šlechta a samotné královské rodiny. Není divu, až zjistíte, jaké úžasné účinky má tato lázeň na lidské tělo, ihned budete spěchat do obchodu zakoupit tuto sůl a připravit si takovou lázeň v pohodlí Vašeho doma!

Používána je od pradávna

Empsomská sůl je již od pradávna užívána řadou kultur a to právě díky svým zázračným účinkům na lidské tělo. Její přiznivé účinky však nespočívají v pouhé detoxikaci Vašeho těla, ale také ji můžete využít k čištění Vaší domácnosti, budete-li mít už dostatek relaxace a začnete se nudit..

V čem spočívá kouzlo této soli?

Tento druho soli obsahuje obrovské množství všestranných vlastností, které můžete využít jak v domácnosti, zahradnictví, tak i při detoxu Vašeho těla. Co více, sůl je velice levnou záležitostí, kterou naleznete v řadě obchodů, či dokonce v zahradnických centrech.

Pochází z Velké Británie

Název soli je odvozen od horkého salinického pramene, který se nachází ve Velké Británii v Empsom. Tato sůl se liší od té klasické a to zejména tím, že je naprosto čistá a přirozená, neboť se nachází přímo v přírodě na lidmi zatím nezničeném místě.

Tato sůl je bohatá na řadu minerálních sloučenin, jako je hořčík a síran. Právě tyto minerály mají velice příznivé účinky na Vaše zdraví a pomáhají Vašemu tělu se důkladně detoxikovat.

Jak je to možné?

Hořčík a síran jsou minerály, které jsou plně absorbovatelné právě přes pokožku, díky čemuž se velice snadno dostávají do Vašeho krevního oběhu. Nemusíte se však bát, neboť Vaše kůže slouží jako jakási membrána, která sice absorbuje Vašemu zdraví prospěšné minerály, ale zároveň eliminuje všechny možné toxiny, které vychází ven z Vašeho těla.

Empsomská sůl tak funguje jako kouzlo, je-li řeč o detoxikaci a dokonalé relaxaci Vašeho těla!

Jak si doma připravit kvalitní lázeň z Empsomské soli?

Nemusíte se bát, nejde o nic těžkého! Je důležité však upozornit, že lázeň trvá cca 40 minut… Nejlepšíš je tak dopřát si tuto lázeň o víkendu, kdy máte čas jen sami pro sebe!

Prvních 20 minut slouží k tomu, aby se z Vašeho těla dostaly veškeré toxiny. Následujících 20 minut pak tělo absorbuje zdraví prospěšné minerály, které velebí Vaši pokožku a celkově Vaše tělo.

Jak na to?

Je to jednoduché! Napusťte si vanu a přidejte Empsomskou sůl.

Jak správně dávkovat?

  • děti pod 30 kg – 1/2 šálku soli do vany
  • lidé mezi 30-50 kg – 1 šálek soli do vany
  • lidé mezí 50-70 kg – 1 a 1/2 šálku soli do vany
  • lidé nad 70 kg – 2 šálky soli do vany

Plánujete relaxaci tento víkend? Vyzkoušejte určitě tuto metodu detoxikace Vašeho těla. Garantujeme Vám, že Vám za to Vaše tělo poděkuje!

Zdroj fotografií: freepik.com