Chcete lépe hubnout, snížit cholesterol, nebo normalizovat hodnotu krevního cukru? Pomůže vám 1 jediný nápoj, složený ze 2 ingrediencí. Jak si ho připravit?

Zdraví každého z nás je rozhodně to nejdůležitější. Pokud nejste zdraví, podepisuje se to na celkové kvalitě života, která rozhodně není nijak ideální. Proto by měl každý člověk dbát na to, aby svému zdraví prospíval. Bohužel to není tak jednoduché. Žijeme v době, která je plná stresu, která je plná nekvalitních potravin, nehledě na rizika samotného prostředí. Proto je dobré znát metody, jak problémům se zdravím zabránit.

Civilizační choroby jako velké riziko současného světa

Velkým zdravotním rizikem současné populace jsou takzvané civilizační choroby. Ty postihují stále více lidí. O jaké se jedná? Podíváme se na několik nejběžnějších. Rozhodně sem patří nadváha až obezita, která ohrožuje velkou část populace. Zapomínat nelze ani na vysoký cholesterol, který primárně ohrožuje lidské srdce. Dále je to také riziko problémů s krevním cukrem, což vede až k nemoci zvané cukrovka.

Kdo žije zdravě, a má kvalitní stravu a dostatek pohybu, tomu se dané problémy vyhýbají. Ne každý ale může svůj život změnit tak, jak by si představoval. Pokud jste v druhé skupině, udělejte pro své zdraví aspoň něco. Dejte si nápoj, který vás naučíme připravit. Ten je na všechny problémy dokonalou medicínou.

Čtěte také: Jednoduchý, ale stoprocentně funkční vánoční test osobnosti! Jaký jste typ člověka pod svou maskou?

Co budete potřebovat? Stačí vám jenom 2 suroviny

Jak bylo zmíněno v samotném úvodu našeho textu, tak nebudete potřebovat nic jiného, než jenom 2 suroviny. Ty plně postačí k tomu, abyste si připravili nápoj, díky kterému budete moci velmi dobře a rozhodně i efektivně bojovat proti celé řadě různých civilizačních chorob. Stačí mít k dispozici:

  • 1 litr převařené vody
  • 3 polévkové lžíce lněných semínek

Jak na přípravu? Postačí klasickou louhování

Ani postup přípravy není nikterak náročný a je třeba říci, že připravit si tento nápoj zvládne každý. Plně postačí, když vezmete vodu, kterou převaříte. Následně ji dáte stranou ze sporáku a do ní přidáte právě a jenom 3 lžíce lněných semínek. Nádobu přikryjete a už ji necháte být. Minimálně přes noc, ale ideálně až 24 hodin. následně stačí hrnec obklopit a již můžete začít užívat. Jak? Stačí takto vylouhovanou vodu pravidelně pít.

Jak a kdy užívat?

Pokud chcete naplno využít daných účinků tohoto přírodního léku na civilizační choroby, je třeba dodržovat také správné a základní užívání a dávkování. To je velmi jednoduché. Důležité je daný odvar pít každý den, a to vždy ráno. Samozřejmě na lačno, minimálně 30 minut před samotnou snídaní. Plně postačí dát si každé ráno 1 šálek daného nápoje.

Důležité je také vědět, jak správně tento nápoj pít. Vhodný interval je založený na metodě 10-10-10. Co to znamená? Že během jednoho měsíce budete 10 dní za sebou nápoj pít. Potom budete mít 10 dní pauzu. Na konec bude zase 10 dní, po které budete nápoj pít. O tom, že funguje, se můžete následně sami přesvědčit. Bude vám lépe fungovat trávení, nebudete přibírat ale spíše budete hubnout, stejně jako vás zaujme i to, že naměřené hodnoty krevního cukru nebo cholesterolu budou mnohem příznivější, než tomu bylo.