Chcete mít bohatou úrodu okurek? Stačí jedna jediná věc. Toto zázračné hnojivo, které zvýší vaši sklizeň na naprostou maximum. Přesvědčte se sami! -
Menu

Chcete mít bohatou úrodu okurek? Stačí jedna jediná věc. Toto zázračné hnojivo, které zvýší vaši sklizeň na naprostou maximum. Přesvědčte se sami!

Jsou lidé, kteří na své zahrádce pěstují okurky nakládačky a kteří mají úrodu vždy skromnou a běžnou. A potom jsou lidé, kteří dělají to samé a jejich úroda je enormní. Jak to dělají a co je tím důvodem k tomu, sklízejí více než kdo jiný? Nejde ani tak o to, že mají lepší půdu, ani nejde o to, že mají jinou odrůdu okurek. Také to není tím, že by se o vše starali více, než ostatní. Onen důvod je zcela někde jinde. A vy se s ním můžete konečně seznámit také a zjistit, jak mít také okurek tolik, že je nebudete stíhat zavařovat.

Je to v hnojivu!

Tajemství je konečně odhaleno a konečně došlo k zjištění toho, co stojí za tak dokonalou a velkou úrodou okurek, kterou někteří mají a jiní nikoliv. Důvod je spojený s využitím hnojiva. Nyní již víte, v čem spočívá ten fígl. A je samozřejmé, že známe také to, jak to nejlepší hnojivo na okurky připravit. Jistě potom sami potvrdíte, že následná úroda bude opět o poznání vyšší, než ta současná.

Co budete potřebovat?

Je velkým unikátem, že dané hnojivo na okurky samozřejmě není chemické, ale že se jedná o zcela přírodní věc. Jak je známo, tak příroda má velkou sílu a dokazuje to také v oblasti zahrádkářství. Navíc si budete moci být jisti také tím, že pokud použijete toto hnojivo, tak budou vaše okurky zcela zdravotně nezávadné. Budou zcela nezávadné a jak mnozí řeknou, jsou takzvaně bio a tesy i ekologicky pěstované, bez jakékoliv chemie a bez jakékoliv příměsi. Aby to bylo možné, připravte si tyto dvě věci:

  • 1,5 litru vody
  • 0,5 litru slupek z cibule

Připravit hnojivo na okurky je snadné

Již víte, co je potřeba. A jak na samotnou přípravu? Základem je snaha dostat z cibule co nejvíce účinných látek do vody. Proto dejte slupky do hrncem, zalijte daným množstvím vody a dále pomalu přiveďte k varu. Jakmile se voda začne vařit, tak zmírněte plamen a takto ji udržujte zhruba v rozmezí 10 – 15 minut. Potom sporák vypněte a směs nechte chladnout.

Když má pokojovou teplotu, tak ji přeceďte do jiné nádoby. Do té dolijte čistou vodu tak, aby byl celkový objem daného hnojiva 5 litrů. Jedině tak docílíte správného poměru účinných látek ve vodě. A v tu chvíli také došlo k tomu, že je vaše hnojivo na okurky hotové.

Jak používat?

Velmi snadno. Stačí tímto zázrakem vaše okurky zalévat. Jak proto, že budou mít dostatek živin, tak i proto, že se jim budou vyhýbat všechny škůdci. Doporučujeme vždy smíchat část účinné vody s vodou běžnou a okurky zalít. A jakmile vám toto přírodní cibulové hnojivo dojde, není nic snadnějšího, než si připravit ze slupek další.

Navíc ani slupky z cibule nemusí přijít nazmar. Po jejich uvaření a louhování je možné pokrájet je na menší kousky a ty nasypat do půdy kolem jednotlivých okurkových sazenic. I to pomůže k tomu, že se do zeminy a do nich uvolní vše, co je tolik účinné.

Líbil se vám článek?

Tisk
DŮM A ZAHRADA

Rakovina v rodině, život i dům v troskách! Kdo je…

Říká se, že ty nejzajímavější osudy píše sám život. A tento příběh je jeden z těch případů, který za to můžeme…
DŮM A ZAHRADA

Rýmovník je univerzální pomocník nejen v boji s nachlazením. Jak…

Rýmovník, nenápadná rostlina, kterou má pro její skvělé účinky doma stále více lidí. Jak naznačuje její název, je vítaným pomocníkem…
DŮM A ZAHRADA

Tato žena změnila svůj život ze dne na den. Dnes…

Myslíte si, že rok je příliš krátká doba, než aby se ve vašich životech něco mohlo dramatiky změnit? Omyl, i…
DŮM A ZAHRADA

Stará bouda byla na likvidaci, ale tento muž ji proměnil…

Pokud máte to štěstí, že bydlíte v domku se zahradou, určitě často přemýšlíte nad tím, jak by se tento prostor dal…
DŮM A ZAHRADA

Tento trik zachrání vaše orchideje, pokud se jim po přesazení…

Orchideje jsou krásné rostliny, ale někdy také poněkud háklivé. Velice často se stane, že po přesazení se jim přestane dařit…
DŮM A ZAHRADA

Tato jihoafrická rostlina může být pěstována také u nás. Když…

Rostlina se jmenuje zelenec chocholatý. Jedná se o jihoafrickou rostlinu, které se však daří i jinde než ve své domovině.…