Chcete mít krásné nohy? Vsaďte na koupel s jedlou sodou!

Většina žen se velmi pečlivě stará o svou pokožku. Všechny ale víme, že o nohy se musíme starat trochu více. Nemusíte kvůli tomu chodit neustále ke kosmetičce a utrácet hodně peněz. Máme pro vás dobrou zprávu. S použitím pár obyčejných surovin si můžete užívat krásná chodidla bez velké investice. Drsné paty, mozoly ani kuří oka vás již nebudou trápit.

Jedinečná koupel na nohy

Neatraktivní chodidla mohou být problémem pro ženy i muže. Trápí to hlavně ženy, protože častěji nosí otevřené boty. Jestli tomu chcete předejít a navrátit chodidlům jejich krásný vzhled, můžete si doma připravit jednoduchou koupel. Koupel z jedlé sody je velmi levná, rychlá a pomůže vám s nedokonalostmi vašich chodidel.

Do lavoru nalijte poměrně teplou vodu. Pamatujte, že nesmí být horká. Přidejte do ní jedlou sodu a sůl. Počkejte, dokud se obě suroviny nerozpustí. Do vody ponořte nohy a nechte koupel působit po dobu asi 7 minut. Potom je vyndejte a jemně osušte čistým ručníkem. Vaše chodidla budou hydratovaná, zdravá a krásná.

Čtěte také: Osvěžte svůj vzhled během chvíle. Stačí správný účes, trocha vody nebo krátké cvičení

shutterstock.com

Přidejte esenciální oleje pro lepší výsledek

Pro koupel nemusíte vždy používat sůl. Jestli si chcete směs trochu ozvláštnit, přidejte tam některý z éterických olejů. Použít můžete citronový, pomerančový nebo pačuli olej. Všechny snadno koupíte v lékárně nebo obchodě se svíčkami a ekologickými produkty. Chodidla budou výjimečně hydratované, když jim poskytnete tyto látky.

Místo vody můžete také použít teplé mléko. To zajistí úžasně zvlhčení vašich chodidel. Lidé, kteří mají problémy se zápachem z nohou, by měli používat tuto koupel v kombinaci s jílem. Myslete na to, že tato koupel není zázračná. Nepomůže vám pouze jedna. Musíte ji používat pravidelně, aby měla správné a trvalé výsledky. Ideálně byste ji měli provádět dvakrát nebo třikrát za týden. Nohy potom budou zdravé, krásné a velmi hebké.

Zdroj: przepisytesciowej.pl