Chcete mít krásnou pleť? Povolejte na pomoc jablečný ocet! -
Menu

Chcete mít krásnou pleť? Povolejte na pomoc jablečný ocet!

Jablečný ocet jsem až donedávna používala maximálně tak při úklidu domácnosti. Upřímně mě vůbec nenapadlo, že by mohl pomoci se zlepšením kvality pleti, jenže světe div se – skutečně tomu tak bylo! Od té doby používám jablečný ocet pravidelně a vím, že by byste měli taky!

Pokud pečujete o svůj zevnějšek a používáte k tomu mnohdy zbytečně předražené krémy, olejíčky a séra, je na čase je vyhodit. Věřte mi, že nepotřebujete rádoby zázračnou pomoc z lékárny nebo drogerie, za kterou pravidelně utrácíte nekřesťanské peníze. Postačí vám totiž na první pohled obyčejný jablečný ocet, který toho ale hodně dokáže.

Jablečný ocet zlepšuje kvalitu pleti. Vážně!

Kdybych to sama nevyzkoušela, neradila bych vám to. Jelikož ale vím, že to opravdu funguje, byla by podle mě škoda se o tohle objevené kouzlo s vámi nepodělit, nemyslíte? Nebudu to zbytečně protahovat a v následujících řádcích vám prozradím, čeho všeho můžete s pomocí jablečného octu dosáhnout.

  1. Bojovník proti černým tečkám

    Jen málokdo může s klidným svědomím říci, že na obličeji nemá jedinou nevzhlednou černou tečku. Tyhle drobné tmavé puntíky nás dokážou kolikrát vytočit do běla, protože vyvolávají dojem, že o svou pokožku příliš nepečujeme a sami sebe zanedbáváme. S pomocí jablečného oleje můžete dát černým tečkám sbohem – ocet totiž odstraní nečistoty, vysuší olej z pórů a zabrání tvorbě pupínků.

  2. Prevence proti vzniku vrásek

    Nejedna žena mi dá jistě za pravdu, že jsou vrásky její noční můrou. Možná se i vy děsíte dne, kdy se podíváte do zrcadla a objevíte na své doposud bezchybné pleti první drobné prohlubně. I v tomto případě doporučuji spolehnout se na pomoc jablečného octa, který funguje jako skvělá prevence proti vzniku vrásek. Aplikujte jej na pokožku pravidelně a radujte se z toho, že vrásky nemají ve vašem případě sebemenší šanci!

  3. Levné čistidlo pleti

    Proč utrácet několik stovek korun za čisticí přípravky, když máte doma jablečný ocet? Jasně, díky němu se neodlíčíte, protože s make-upem nebo řasenkou si pravděpodobně neporadí, ale co se čištění pleti do hloubky týče, troufnu si tvrdit, že neznám lepší pomoc. Pravidelné čištění pleti jablečným octem zanechá vaši pokožku nejen čistou, ale i jemnou a svěží.

Líbil se vám článek?

Tisk
KRÁSA A MÓDA

Chcete být štíhlejší do plavek a čas pomalu utíká? Na…

Plavková sezóna je v plném proudu a sociální sítě už se zase hemží fotografiemi vypracovaných těl. A jak jste na tom…
KRÁSA A MÓDA

Okouzlete své okolí dokonale upravenými nehty. Vsaďte na moderní trendy…

Ruce bývají často poněkud opomíjenou částí našeho těla. Navzdory tomu, k čemu všemu je potřebujeme a jak často je ukazujeme druhým…
KRÁSA A MÓDA

Není nutné utrácet za kosmetické procedury, za mnohé krémy, nebo…

Říká se, že vlasy jsou korunou krásy každé ženy. Proto jim většina z nás věnuje náležitou pozornost a stará se o…
KRÁSA A MÓDA

Víte, co je ten nejlepší bojovník proti vráskám? Nejsou to…

Vrásky, problém, který trápí většinu populace v pokročilém věku. Ať chceme, či nechceme, vráskám se jednoduše nevyhne nikdo. Někoho zasáhnou dříve…
KRÁSA A MÓDA

Už nikdy nekoupíte v obchodě jakoukoliv zubní pastu! Jsou drahé…

Kdo by nechtěl mít krásný a zářivý úsměv, který je navíc i výsledkem skutečně zdravých zubů? Je to nejspíš touha…
KRÁSA A MÓDA

Vraťte svůj věk o několik let zpět! Díky těmto trikům…

Zub času na nás všech zanechává stopu. Určitě i tu pozitivní, kdy stále získáváme nové zkušenosti a životní moudrost, ale…