Chcete mít krásnou pleť? Povolejte na pomoc jablečný ocet! -
Menu

Chcete mít krásnou pleť? Povolejte na pomoc jablečný ocet!

Jablečný ocet jsem až donedávna používala maximálně tak při úklidu domácnosti. Upřímně mě vůbec nenapadlo, že by mohl pomoci se zlepšením kvality pleti, jenže světe div se – skutečně tomu tak bylo! Od té doby používám jablečný ocet pravidelně a vím, že by byste měli taky!

Pokud pečujete o svůj zevnějšek a používáte k tomu mnohdy zbytečně předražené krémy, olejíčky a séra, je na čase je vyhodit. Věřte mi, že nepotřebujete rádoby zázračnou pomoc z lékárny nebo drogerie, za kterou pravidelně utrácíte nekřesťanské peníze. Postačí vám totiž na první pohled obyčejný jablečný ocet, který toho ale hodně dokáže.

Jablečný ocet zlepšuje kvalitu pleti. Vážně!

Kdybych to sama nevyzkoušela, neradila bych vám to. Jelikož ale vím, že to opravdu funguje, byla by podle mě škoda se o tohle objevené kouzlo s vámi nepodělit, nemyslíte? Nebudu to zbytečně protahovat a v následujících řádcích vám prozradím, čeho všeho můžete s pomocí jablečného octu dosáhnout.

  1. Bojovník proti černým tečkám

    Jen málokdo může s klidným svědomím říci, že na obličeji nemá jedinou nevzhlednou černou tečku. Tyhle drobné tmavé puntíky nás dokážou kolikrát vytočit do běla, protože vyvolávají dojem, že o svou pokožku příliš nepečujeme a sami sebe zanedbáváme. S pomocí jablečného oleje můžete dát černým tečkám sbohem – ocet totiž odstraní nečistoty, vysuší olej z pórů a zabrání tvorbě pupínků.

  2. Prevence proti vzniku vrásek

    Nejedna žena mi dá jistě za pravdu, že jsou vrásky její noční můrou. Možná se i vy děsíte dne, kdy se podíváte do zrcadla a objevíte na své doposud bezchybné pleti první drobné prohlubně. I v tomto případě doporučuji spolehnout se na pomoc jablečného octa, který funguje jako skvělá prevence proti vzniku vrásek. Aplikujte jej na pokožku pravidelně a radujte se z toho, že vrásky nemají ve vašem případě sebemenší šanci!

  3. Levné čistidlo pleti

    Proč utrácet několik stovek korun za čisticí přípravky, když máte doma jablečný ocet? Jasně, díky němu se neodlíčíte, protože s make-upem nebo řasenkou si pravděpodobně neporadí, ale co se čištění pleti do hloubky týče, troufnu si tvrdit, že neznám lepší pomoc. Pravidelné čištění pleti jablečným octem zanechá vaši pokožku nejen čistou, ale i jemnou a svěží.

Líbil se vám článek?

Tisk
KRÁSA A MÓDA

Rozlučte se s vráskami jednou provždy. Každý, kdo začal používat…

Jsou to hlavně ženy, které dnes tolik řeší především svůj vzhled. A není se čemu divit, jelikož se svému okolí…
KRÁSA A MÓDA

Jedlá soda dokáže odstranit tuk z vašeho těla. Ale jenom…

Jedlá soda může být použita například na pečení, stejně jako může být použita na změkčení vody, na pálení žáhy, nebo…
KRÁSA A MÓDA

Když hubnout, tak jenom efektivně. Zkuste postup označovaný jako citronová…

O citronech se nejčastěji mluví jako o ovoci, které je velmi důležité ve chvíli, kdy máte zájem zlepšit svou obranyschopnost,…
KRÁSA A MÓDA

Trápí vás zubní kámen? S těmito tipy už nebude. Podívejte…

Zdravé zuby nejenom nebolí, ale také skvěle vypadají. Když se mluví o potížích, které mohou lidí se svými zuby mít,…
KRÁSA A MÓDA

Dejte na rady, které potvrzují tisíce lidé a odstraňte přebytečnou…

Tuk je v lidském těle velmi důležitý, jelikož může sloužit jako určitá izolační vrstva, stejně jako je důležitý proto, že z něho…
KRÁSA A MÓDA

Krása je v každém věku. Tento fotograf to dokazuje. Fotí…

Když se mluví o kráse, tak je to samozřejmě ve spojení s ženami a také ve spojení s mladším věkem. Zároveň se…