Chcete na všech fotkách vypadat dokonale a sexy? Podívejte se na tipy a triky, díky kterým bude každá vaše fotka skvělá. Jak na to a čeho se držet?

Zdá se vám, že když vidíte fotky různých známějších lidí na Instagramu nebo Facebooku, tak vypadají lépe, než když si na stejném místě pořídíte svou vlastní fotku? Je to z důvodu, že tito lidé vědí, jak se správně fotit. Jakou pózu zaujmout, nebo jak a kam se postavit. Pokud i vy chcete vypadat dokonale na každé fotce, podívejte se s námi na osvědčené tipy odborníků. Díky nim zjistíte, že dokonalá póza nemusí být nemožná. Stačí jenom vědět, jak na to. Tedy jak ji zaujmout a jak se při ní tvářit.

Skryjte své široké boty

První trik se týká toho, že zaujmete správnou polohu svých nohou. To proto, že chcete opticky zmenšit vaše boky. Zaujme to, že je to jednodušší, než si sami myslíte. A to proto, že stačí jenom dát nohy lehce od sebe a dále lehce nastavit pánev tak, aby směřovala směrem dopředu. Vaše boky budou díky tomuto jednoduchému triku vypadat podstatně lépe. Vyzkoušejte a uvidíte.

Čtěte také: Už jste zkoušeli jogurtový koláč? Pokud ne, je nejvyšší čas si ho upéct. nadchne vláčnou chutí, krémem z tvarohu, ale i rychlostí a snadností přípravy. Budete překvapeni, jak vynikající záležitost to je

Zmenšete obvod svých rukou

Přijde vám, že jsou vaše ruce na každé fotce až příliš široké? Pokud ano, je tady jeden jednoduchý trik, jak je opticky zmenšit. Stačí je dát od těla. Když je máte přitisknuté k tělu, logicky se rozplácnou a potom působí, že jsou velké. Když je ale dáte kousek od těla, do prostoru, budou vypadat že mají obvod menší. Vhodné je navíc dlaně zasunout lehce do kapes a vytvořit pravý úhel, který bude na každé fotce vypadat nejlépe.

Dejte pryč svou dvojitou bradu

Vadí vám, že na své fotce máte takzvanou dvojitou bradu? Základem je správná poloha obličeje. Nejprve je na místě vysunout svou hlavu spíše směrem dopředu. Dále je nutné pracovat i se svým jazykem. Snažte se dosáhnout toho, že střed svého jazyka opřete o horní patro. Tím pomůžete v napnutí svalů v ústech, které zajistí to, že druhá brada nebude tak markantní. Když naopak necháte jazyk ležet v ústech, tak bude velká.

Zeštíhlete svůj pas

Máte problém s tím, že na svých fotkách máte příliš velký pas? I ten můžete opticky zmenšit. Stačí jenom nestát před fotoaparátem přímo rovně. Lehce se natočte do strany, můžete se také naklonit a hlavou a trupem se nasměrujte čelem k fotoaparátu. Díky tomu dosáhnete efektu, že bude zmenšený váš pas a také dojde k tomu, že se vám zajímavě vytvarují vaše boky. Natrénujte tuto polohu a vaše tělo bude sexy.

Udělejte přednost z vašich hýždí

Pokud stojíte k fotoaparátu jenom klasicky bokem, může docházet k efektu, že vaše hýždě budou vypadat až příliš nevzhledně a velké. Zároveň ale musíme říci, že větší zadeček může být sexy. Stačí jenom vědět, jak ho správně vystavit. Opět je na místě zaujmout vhodnou polohu s natočením těla. A to tak, že k fotoaparátu budou směřovat spíše hýždě a část zad. Následně k němu také natočíte svou hlavu. To je póza, která vám bude slušet.

Odstraňte tukové polštáře na zádech

Pokud se vám stane, že zkusíte jednu ze zmíněných poloh, ale dojde k tomu, že se vám na zádech objeví tukové polštáře a různé záhyby, je zde také snadná možnost, jak se dají odstranit. A to tak, že jednoduše zvednete rameno, které je blíže k fotoaparátu, o něco výše. Dojde k tomu, že se kůže na vašich zádech více natáhne a nevzhledný prvek bude na tomto místě již minulostí.

Odstraňte tukové polštáře na břiše

Je to stejná, v podstatě velmi podobná situace, jako když dojde k tomu, že odhalujete záda. Když odhalujete břich a objeví se zde tukové polštáře a záhyby, je na místě také vyzkoušet tento unikátní a také zajímavý trik, je založená na tom, že narovnáte záda, lehce pootočíte trup a nohy posunete stranou. Rázem bude vaše bříško dokonalé.

Jak na to? Podívejte se

Pokud vám naše obrazové tipy nestačí, můžete se podívat ještě na video, které vás provede jednotlivými pózami, které vám pomohou k tomu, že na jakékoliv fotce budete taková, jaká chcete být. Laicky řečeno na ní budete dokonalá.