Chcete si zlepšit zrak? Tento vitamínový recept Vám s tím pomůže. Budete zírat nejenom na to, jak skutečně zabírá, ale budete zírat také na to, jak je jednoduchý. Pokud špatně vidíte, neváhejte a čtěte dále

Bolí Vás oči? Trápí Vás čím dál horší zrak? Podle známého ruského oftalmologa a chirurga, Vladimíra Petroviče Filatova, stačí používat jeden úžasný přírodní lék a Vaše oči budou mít opět sílu sokolí. Podle doktora se jedná o zázračný lék, na který má od mnoha svých pacientů spoustu pozitivních ohlasů. Lék má také velmi pozitivní vliv na nitrooční tlak. Ten je právě mnohdy příčinou nejrůznějších degenerativních změn očí, které už nelze vrátit. Stačí pár surovin a můžete se dát do výroby léku. Z účinků budete jistě mile překvapeni, stejně jako spoustu lidí, kteří to už vyzkoušeli a zrak se jim znatelně zlepšil.

Potřebné ingredience k výrobě léku

K výrobě léku slouží jednoduchý recept, který zvládne téměř každý. K tomu, abyste si mohli tento lék sami doma připravit a vyzkoušet ho, je potřeba mít k dispozici tyto ingredience:

  • 50 ml čerstvého aloe vera (ideálně gel z aloe vera)

    Čtěte také: Věděli jste to? Tyto magické potraviny Vám pomohou zhubnout bez námahy a zdlouhavého čekání!

  • 150 g oloupaných vlašských ořechů

  • 100 g medu

  • šťávu ze 2 citrónů

Jde o snadno sehnatelné a dostupné suroviny. Většinu z nich má téměř každý doma a zbytek se dá pořídit v jakémkoliv obchodě či supermarketu. Z nástrojů budete potřebovat obyčejný kuchyňský mixér, paličku na maso (na ořechy) a skleněnou nádobu s uzávěrem (ideálně zavařovací sklenici). V neposlední řadě budete potřebovat trochu místa v lednici na uskladnění sklenice.

Postup při přípravě receptu

Samotný recept, resp. zpracování surovin je velmi snadné. Pro co nejlepší účinek je samozřejmě zapotřebí spousta pečlivosti, trpělivosti a opatrnosti.

V první řadě je potřeba zbavit list aloe vera všech ostnů, aby nedošlo k poranění, při odřezávání kůžičky z jedné strany listu. Po odstranění kůže, je potřeba lžičkou vyškrábat vnitřní gel, který je nejdůležitější složkou receptu. Po úpravě listu nadrťte najemno vlašské ořechy. Pozor, neudělat z nich prášek! Pro další krok je potřeba smíchat gel z aloe vera společně s najemno nadrcenými ořechy, medem a čerstvou šťávou z citrónů. Vše vložte do mixéru a mixujte tak dlouho, dokud nevznikne jemná homogenní směs. Jakmile usoudíte, že je směs připravená, přelijte ji do skleněné nádoby a pořádně ji uzavřete, aby se do ní nedostal vzduch. Zavřenou nádobu vložte na připravené místo v lednici nebo třeba na osmý schod do sklepa a nechte nějakou dobu odležet.

Jak a kdy lék užívat?

Pokud budete netrpěliví a budete chtít lék vyzkoušet, ideální způsob užívání je: 3x denně 1 polévkovou lžíci, ideálně 30 minut před jídlem. Pro úspěch a pozitivní výsledek je samozřejmě důležitá pravidelnost, důslednost a především trpělivost. Budete-li si lék v uvedeném množství dopřávat každý den, výsledky se jistě brzy dostaví. Aloe vera obsahuje navíc spoustu vitamínů, minerálů a enzymů, které pozitivně působí na lidský organismus.