Chcete vědět, co vás v budoucnu čeká a nemine? Známe vaši budoucnost. Odhalíte ji jednoduše. Stačí si vybrat jednu ze 4 dostupných karet. Tato jednoduchá volba o vás prozradí celou řadu věcí

Lidé od nepaměti touží po tom vědět, co je čeká v budoucnosti. A to je také jedním z důvodů, proč už po staletí jsou populární nejrůznější horoskopy, věštby a výklady z karet. Karty obecně jsou jednou z nejčastěji používaných pomůcek k odkrývání budoucnosti.

Karty a budoucnost

Ano, tento „list papíru s obrázkem“ se používá nejen k nejrůznějším karetním hrám, ale také k věštění. Do Evropy se karty nejpravděpodobněji dostaly na začátku středověku prostřednictvím Saracénů. Většina z vás asi zná tarot či cikánské karty, ale k výkladu budoucnosti se dají používat i další typy karet. My vám dnes přinášíme jeden příklad. Nevěříte? Zkuste to s našimi kartami. Podívejte se na čtyři karty na obrázku a vyberte si tu, která se vám z nějakého důvodu nejvíce líbí. Nad odpovědí nepřemýšlejte nikterak dlouho, řiďte se především svým instinktem. Karta, kterou jste si vybrali, vám odhalí, co vás čeká během několika následujících měsíců.

Čtěte také: Trpíte na otoky nohou? Tento trik Vám pomůže zbavit se přebytečné vody již během dvou dnů!

Karta číslo 1

Pokud jste sáhli po první kartě, věřte, že vás v nejbližší době čekají změny. Základní význam této karty je totiž změna. Může se jednat například o vyřešení nějaké obtížné situace, která vás již delší dobu trápí, ale vy stále nevíte, jak ji vyřešit. Změna se může týkat jedné oblasti, například zaměstnání, partnerských či rodinných vztahů, ale také více oblastí najednou. Dalším významem této karty je intuice, věřte tedy svým instinktům, svému šestému smyslu a uvidíte, že vše se v dobré obrátí.

Karta číslo 2

Druhá karta připomíná svým vzorem květinu, pokud jste ji zvolili, vaše nadcházející období bude velmi bohaté, výnosné či chcete-li plodné. Jakým způsobem přesně, není možné říci. Může se jednat například o nějakou výhru, ať už finanční či hmotnou, ale může to být také splnění nějakého vašeho přání, ve které jste  už možná ani nedoufali. Obecně vás čeká velmi šťastné období, plné jen pozitivních pocitů a celkové harmonie.

Karta číslo 3

Pokud vás nejvíce zaujala třetí karta, tak ta naznačuje, že pro vás následující měsíce budou trochu nejisté a tajemné. Čeká vás nejspíše rovněž období určitých životních změn, ale vy v nich zpočátku budete možná trochu ztraceni a objeví se i pocity smutku a pesimismu. Nicméně věřte, že vše má svůj důvod a vy si touto životní etapou musíte projít, aby mohlo být zase lépe. Rozhodně neztrácejte naději a naopak běžte své budoucnosti odvážně vstříc.

Karta číslo 4

Pokud jste propadli kouzlu čtvrté karty, tak i ta říká, že se velmi brzy, a pro některé z vás možná i naprosto nečekaně, dostanete na určitou životní křižovatku. Důvodem pro to bude v mnoha případech bohužel nějaká nepříjemná skutečnost, která vás postihne, či nečekaná nepříjemná zpráva. Začátky budou možná hodně obtížné, ale pokud budete silní, vše se nakonec vyřeší, a dokonce vás to i určitým způsobem obohatí, jen se to tak zpočátku nemusí jevit.