Chcete vědět, co Vám přinese další měsíc? Zkoukněte horoskop na SRPEN – pro Býky!

Láska a vztahy

Svobodné ženy v tomto znamení by mohly konečně natrefit na zajímavou osobu, která nebude znamenat jen obyčejný flirt. Nová známost se velmi rychle přetaví do vážného vztahu a Vy si budete moci užít lásku partnera stejně, jako ostatní zadané ženy v tomto znamení. Pozor byste si měli dát na malé hádky a spory, které jste předtím příliš dlouho zametaly pod koberec. Komunikace je základ a právě na to byste v tomto měsíci měly myslet více než obvykle. Urovnejte si vztahy s přítelkyní a nevyčkávajte na druhou stranu, až udělá ten pověstný první krok.

[hana-code-insert name=’google‘ /]Peníze a práce

Na pracovišti bude tento měsíc dusno a nepříliš příjemná atmosféra potrvá až do druhé poloviny měsíce. Intriky Vašeho kolegy se však později odhalí a zavládne klid. Finančně si přilepšíte, Váš nadřízený je s Vámi spokojený a v případě, že máte vlastní firmu, můžete být také spokojená. Obchody jdou dobře a nehrozí ani žádné nečekané výdaje. Měli byste si dopřát odpočinek a dovolenou, protože Vám hrozí přepracování a s ním spojený stres.

Zdraví

Stres z práce se projeví na zdravotním stavu, takže Vás může potrápit bolest hlavy, ale i závratě, pocity nevolnosti a celkové oslabení organismu. Takový dopad na zdraví byste si měli vzít k srdci a s pracovním nasazením to nemusíte přehánět. Ani věci neberte příliš vážně a dopřejte si klidnější režim. Větší pohody dosáhnete i stravou, která by měla být bohatá na vitamíny a minerály a každý večer nezapomeňte na chutný bylinkový čaj. Nezapomínejte na čerstvé ovoce, které si dopřejte zejména v dopoledních hodinách.