Chcete vědět, co Vám přinese další měsíc? Zkoukněte horoskop na SRPEN – pro Kozorohy!

Láska a vztahy

Srpen přinese do Vašeho vztahu znovuzrození. Všechny hádky a neshody z konce července, ať byly jakkoli vážné, se Vám podaří zažehnat. Na spory a nevraživost nebude v srpnu žádný prostor a Vy si tak budete užívat jen jeden druhého. Vychutnejte si romantiku a společné chvíle naplno, ale nesmíte zapomínat ani na své nejbližší. Čas strávený v kruhu rodiny nebo přátel Vám dodá energii. Nezadané dámy by se neměly mermomocí snažit navázat nové vztahy. Stačí, že zůstanou samy sebou, ostatní už přijde samo.

[hana-code-insert name=’google‘ /]Peníze a práce

Neohlížejte se za penězi, které jste investovali do dovolené. Byl to výhodný vklad a dovolenou si skutečně vychutnáte naplno. Uspořené peníze máte pod kontrolou a víte s nimi rozumně hospodařit. Navíc by Vás tento měsíc mohly potěšit nečekané výnosy z investic, nebo majetek v podobě dědictví, či výhra. Jednoduše je štěstěna na Vaší straně a Vy byste toho měli ve finanční oblasti rozhodně využít.

Zdraví

V tomto měsíci Vás zdraví trápit nebude, a nehrozí Vám tak žádné dlouhé sezení v čekárně. Letní slunce je pro Vás asi nejlepším lékařem a Vy si tak můžete užívat horkých letních dnů naplno. Nesmíte však zapomínat na prevenci a zejména pitný režim. Mírné bolesti hlavy Vás budou obcházet, pokud si dáte pozor na pravidelný režim a dostatek spánku. Tento měsíc je vhodný k zahájení nějakého skupinového sportu, klidně si vyberte i něco neznámého. Určitě Vás to zaujme a navíc získáte mnoho nových přátelských kontaktů.