Chcete vědět, co Vám přinese další měsíc? Zkoukněte horoskop na SRPEN – pro Lvy!

Láska a vztahy

Vztahy s partnerem jsou v srpnu velmi dobré a Vaše polovička Vás bude rozmazlovat a zahrnovat něhou. I nezadané ženy narozené v tomto znamení si přijdou na své a obyčejný flirt svým šarmem promění na vážnější vztah. Pocity zamilovanosti a štěstí neminou žádnou ženu tohoto znamení. Problémy očekávejte ve vztazích s rodinou a v případě výměny názorů či zárodcích konfliktů za žádnou cenu nereagujte zbrkle. Raději zaujměte postoj diplomata a snažte se věci urovnat i za cenu svého ustoupení.

[hana-code-insert name=’google‘ /]Peníze a práce

Tento měsíc Vás potěší vyšší příliv financí, které si budete chtít opravdu užít. Na výletě nebo dárcích není nic špatného, ​​neutrácejte však bezhlavě, můžete toho pak velmi litovat. Peníze se Vám sejdou jako sůl na konci měsíce, kdy Vás zastihnou výdaje na domácnost a její spotřebiče. V práci bude tento měsíc pověstný svatý klid a i když nebudete pracovat v „oddechovém módě“, práce Vás bude bavit, půjde Vám od ruky a Vy se díky tomu budete cítit velmi příjemně.

Zdraví

O zdravotních problémech jen mluvíte, ale Vaši bolest vidí i ostatní. Navzdory jejich doporučením vždy zůstáváte jen při Vašich řečech a návštěvu lékaře neustále odkládáte. Zapomeňte na věčné výmluvy a vyhraďte si i pár dní na sebe a své tělo. Problémy se mohou rozrůst a Vy budete později velmi litovat Vaší lhostejnosti. Nezapomeňte ani na fyzickou aktivitu, kterou jste omezili na minimum.