Chcete vědět, co Vám přinese další měsíc? Zkoukněte horoskop na SRPEN – pro Štíry!

Láska a vztahy

Tento měsíc byste se měli zaměřit na partnera a věnovat mu více pozornosti a lásky. Zlepšíte tím Váš vztah více, než si myslíte a přinese to harmonii do celé rodiny. Pokud se pokoušíte o potomka, je na to velmi dobré období a stejně to platí i o uzavření manželství. Jelikož srpen přeje rodině, do vztahu se dostanou i nezadané dámy. I když se Vám může zdát, že je to příliš rychle, lásce se jednoduše neubráníte. Vztahy s rodinou a přáteli jsou v srpnu perfektní. Vyrazte si spolu na výlet, nebo zorganizujte rodinnou grilovačku.

[hana-code-insert name=’google‘ /]Peníze a práce

Srpen je pro Vás měsícem změn a platí to i ve finanční a pracovní oblasti. Pokud jste v poslední době pociťovali tíhu vysokých účtů, případně dluhů, tento měsíc si finančně polepšíte a nebudete mít důvod k vráskám. Změny klidně proveďte i v zaměstnání a jen co se Vám naskytne nová pracovní nabídka, nebo výhodnější pozice, směle do toho. Pozor si dejte na podepisování dokumentů a uzavírání smluv, mohli byste naletět na praktiky neférových lidí.

 Zdraví

Navštivte tento měsíc svého očního lékaře, Váš zrak vyžaduje zvýšenou pozornost a možná budete potřebovat nové brýle. Nenechte se splést vlastním názorem, že Váš zrak je v naprostém pořádku a raději se svěřte do rukou odborníků. Dalším problémem je nezdravá životospráva a Vaše nevyvážená strava. Začněte kupovat kvalitní potraviny a konzumujte více ovoce, zeleniny a ryb. Vašemu tělu chybí základní vitamíny a minerály, což se později projeví jako vážnější problém.