Chcete vědět, co Vám přinese další měsíc? Zkoukněte horoskop na SRPEN – pro Střelce!

Láska a vztahy

Pokud jste svobodná a máte ráda dobrodružství, ve Vaší blízkosti je muž, který má o Vás seriózní zájem, no není zcela rodinně založený typ. Pokud hledáte stálý vztah, obloukem se mu vyhněte. Střelec v partnerském vztahu pocítí chuť skutečné romantiky díky rozmazlování a pozornosti partnera. Využijte postavení planet a pokud se pokoušíte o rozšíření rodiny, nebo chcete svůj vztah posunout na novou úroveň, přesně teď je ten správný čas. Vyhněte se konfliktům v rodině, mohli by mít vážný dopad na Vaše vztahy v budoucnosti.

[hana-code-insert name=’google‘ /]Peníze a práce

Při koupi jakýchkoli produktů byste měli investovat do těch kvalitnějších, i když Vás to bude stát víc. Neuvážených výdajů na nekvalitní věci byste pak mohli velmi litovat. V práci se Vám bude tento měsíc nesmírně dařit, ale ve své blízkosti máte osobu, která Vám to nedopřeje. Její intriky už déle úspěšně odrážíte, ale v srpnu by se její nečisté záměry mohly dostat na úrodnou půdu a Vám by to mohlo uškodit. Odstavte tuto osobu na vedlejší kolej dříve, než bude pozdě.

Zdraví

Srpen s sebou přinese problémy s pohybovým aparátem a Vy byste si měli dávat pozor i na úrazy nohou. Natažené svaly nebo bolesti páteře Vás skutečně potrápí, ale pokud vyhledáte odbornou pomoc včas, zabráníte dlouhodobé léčbě. Nemoci se Vám jinak budou vyhýbat obloukem a už v druhé polovině měsíce zaregistrujete i větší nával energie, kterou byste měli využít ve svůj prospěch. Co takhle věnovat se józe, nebo novému sportu, který jste nikdy nezkusili?