Chcete vědět, co Vám přinese měsíc červen? Zkoukněte horoskop na červen – pro Berany!

Červen 2017 – Berani POZOR!

[hana-code-insert name=’google‘ /]

Láska a vztahy

Nechte partnera, aby Vás více rozmazloval a věnoval Vám jeho pozornost. Užívejte si jeho náklonnosti a netlačte na pilu, nemusí být vše podle Vašich představ. Nezadané dámy by měly být tento měsíc na pozoru, protože se nevyhnou flirtům a dvoření, které nemusí skončit jen jako nevinné laškování. Ženy ve znamení berana by měly naplno projevit svou rodinně založenou stránku a trávit co nejvíce času s nejbližšími. Budete muset zvládnout roli diplomata a v rodinných konfliktech iniciovat smíření. Nebojte se ustoupit a nepřilévejte olej do ohně, protože byste svojí tvrdohlavostí mohly způsobit více škody než užitku.

Peníze a práce

Už delší dobu jste v zaměstnání v nepříjemné pozici, protože plníte úkoly i nad rámec svých povinností, za co Vás však nečeká dostatečné slovní ani finanční uznání. To, že to ve Vás vře, je odůvodněnou reakcí, nepokazte si však vztahy s nadřízeným vášnivou výměnou názorů. Zajděte za šéfem ve chvílích, kdy budete mít v hlavě jasno a rozumnou komunikací se vše hravě vyřeší. Koncem měsíce si dokonce finančně polepšíte, co bude výsledkem minulých investic, hvězdy ukazují i ​​na nečekaný obnos peněz ve formě dědictví nebo výhry. I když máte sklony k šetření, nyní byste si měli dopřát alespoň drobné radosti, po kterých jste už déle toužili.

Zdraví

I když si na své zdraví nemůžete stěžovat, mějte se na pozoru před drobnými úrazy a nehodami způsobenými Vaší nepozorností. Hrozí Vám pak dlouhé domácí léčení, které by neprospělo ani Vaší psychice. Dbát byste měli i na posílení imunity, takže vsaďte na přírodní lékárnu a ověřené recepty od babiček. Pohlaďte i své smysly bylinkovým čajem na večer a budete překvapení, jak se Vám zlepší neklidný spánek.